Wpis z mikrobloga

#hot16challenge2 #korwin #konfederacja #tacohemingway #bekazprawakow #neuropa

Jako, że Korwin śpiewa o tym że chce mnie mordować to ja jako demokrata i socjalista wpieprzę mu się w pieniądze i mam takie pytanie/zagwozdkę.

Korwin to krzewiciel wolnego rynku oraz tezy, że ludzie mając więcej pieniędzy w kieszeni będą w stanie pomagać bardziej ludziom w akcjach charytatywnych.

I nagle na scenę wchodzi socjalista i demokrata Filip Szcześniak - TACO HEMINGWAY - i wpłaca 100 000 zł, dlaczego milioner i ten piękny wolnorynkowy umysł, pan Janusz Korwin Mikke nie wpłacił nic?

SOCJALISTA > WOLNORYNKOWIEC
  • 20
  • Odpowiedz
@piwoholik: Ale nie widziałem by Filip Szczesniak mówił o tym, że ktoś powinien oddawać 80% wynagrodzenia na czyjeś dzieci, a słyszałem Korwina mówiącego ze bogaci dają więcej na akcje charytatywne. Wiec socjalista w życiu lepiej sobie radzi niż wolnorynkowiec?
  • Odpowiedz
@piwoholik: Oczywiście, Twoje pisanie jakichś głupot o oddawaniu 80procent wynagrodzenia ma sens a krytykowanie Korwina za to że socjalista jest lepszym człowiekiem od niego to już bzdury?

Nawijanie o mordowaniu tez takie bardzo fajne i sensowne.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD Typ z serwisu wypok rozlicza JKM z akcji charytatywnych xD Ciebie musi niesamowicie mocno dupa piec, że ktoś ma inne poglądy od Ciebie. Skąd u Ciebie taki zwyczaj w zaglądaniu innym do portfelów... a czekaj......
  • Odpowiedz
SOCJALISTA > WOLNORYNKOWIEC


@JAI2L9LAD: Socjalista (jeśli nim jest) zarobił swoje 100k (i o wiele więcej) na kapitalistycznym rynku nagrywając swoje utwory :) i przekazał je na kapitalistyczną zbiórkę (bo przecież socjalizm zakłada ze pieniążków zredystrybuowanych od bogatszych obywateli starczy na wszystko, włacznie z całkowicie darmową służbą zdrowia)

  • Odpowiedz
Korwin to krzewiciel wolnego rynku oraz tezy, że ludzie mając więcej pieniędzy w kieszeni będą w stanie pomagać bardziej ludziom w akcjach charytatywnych.

I nagle na scenę wchodzi socjalista i demokrata Filip Szcześniak - TACO HEMINGWAY - i wpłaca 100 000 zł,


@JAI2L9LAD: Czyli Korwin miał rację.
A pomyśl sobie, ile ludzi nie wpłaca, bo ich socjaliści wcześniej okradają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: podatki które odprowadził korwin miały zagwarantować bezpieczeństwo.

Jak by taco zarobił na w pełni socjalistycznym rynku to pewnie tyle ile wpłacił na zbiórke tyle by mu zostało po odprowadzeniu 80% podatku
  • Odpowiedz