Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@ScarySlender: To co mi wpada na pierwszą myśl to Mroczny Rycerz. Trzyma w napięciu od początku do końca, Nolan zrobił cudowny film. Muzyka Zimmera idealnie zgrana z tym co dzieje się na ekranie sprawia, że film jest turbo klimatyczny. Oczywiście ktoś może się śmiać, że to tylko Hollywoodzki film o Batmanie, ale do tej pory pamiętam, jak oglądałem pierwszy raz z wypiekami na twarzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sejsmita: Ale Batman, który wymieniłem przereklamowany bo co? Na dzisiejsze czasy oczywiście nie robi już ogromnego wrażenia, ale 12 lat temu robił robotę.
  • Odpowiedz
@MZ23: nowe Batmany nie miały klimatu. Dobre technicznie filmy, ale czegoś zabrakło. To już bardzie klimatyczny był Batman z Keatonem. A muzyka Zimmermana mi akurat psuje klimat. Trochę na jedno kopyto i strasznie pompatyczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Polanin: Zależy gdzie - w Dunkierce wyszło to właśnie tak jak mówisz. Soundtrack z Batmana, Incepcji czy Interstellar uwielbiam i uważam za jeden z lepszych w świecie filmu.
  • Odpowiedz
@makarony O co chodzi z tym filmem, nic kompletnie się nie dzieje, przecież coś takiego można nagrać telefonem w jeden dzień w lesie, dla mnie to jest 1/10 jak ludzie mogą się tym jarać i nazywać to horrorem?
  • Odpowiedz
@Polanin: Zależy co rozumiesz pod pojęciem podobne. Pod względem stylu oczywiście tak - jednemu styl muzyki Zimmera się podoba, drugiemu nie. Ale nie powiedziałbym, że dynamiczny soundtrack z Mrocznego Rycerza jest podobny do tego z Interstellar wygranego na kilkusetletnich organach kościelnych. No i nie zapominajmy o takich filmach jak Piraci z Karaibow - tam to również jest kompletnie inna bajka.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Tajest - wiek jest wyznacznikiem wszystkiego Panie Janusz. Wykop przeglądałem już w kołysce. Gdzie pojawił się jakikolwiek koment porównawczy do starego batmana?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: nie jest wyznacznikiem. Ale młode osoby albo nie znają w ogóle starego Batmana, albo twierdzą że mroczny rycerz ma lepszy klimat, co jest absurdem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz