Wpis z mikrobloga

właśnie wróciłem ze sklepu, musiałem się przebrać, teraz przyjechał samochód i pizza jaka duża, jeszcze ciepła, proszę zadzwoń, nie będę pokazywał numeru, będę jadł, dobra pycha, jak zjem to obiad, kupiłem kiełbaskę kefir p-------y, tamtą rano co jadłem to była taka pikantna że musiałem wyrzucić, on bez maski wszedł do sklepu, jak to tak może być, mleka kupił, w sklepie była właścicielka wspaniała kobieta i pracownica, (gada o zakupach), zadowolona że nie kupuję alkoholu raz p--o Tatrę, chyba grzechu nie zrobiłem, podjechał samochód volvo że ogłoszenie do sprzedania to wszystko, ktoś sobie jaja robi, jestem z niedzieli zadowolony że mam takich widzów, chwalę takich ludzi, muszę dbać o pieniądze żeby mieć na utrzymanie się żeby nie być głodny bo to moja praca, nawet w niedzielę nagrywam, 21 będzie wypłata, o motylek, coś by się dla mnie skromnego przydało, żebym miał więcej pieniędzy to bym sobie działkę z budynkiem kupił, trzeba pomyśleć, się najadłem chwała bogu i bóg zapłać
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - właśnie wróciłem ze sklepu, musiałem się przebrać, teraz przyjechał samochó...

źródło: comment_1589108208u3mJDdovAm4qHx9Yl5k4zM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach