Wpis z mikrobloga

Tak sobie obserwuję sytuację polityczną i takiego boom jak na Hołownię nie było nawet w przypadku Kukiza. Chyba będziemy mieć swojego Zełenskiego - jeśli oczywiście niczego po drodze nie spapra. Pisiory muszą sobie pluć w brodę, że nie ma na niego żadnego haka poza jakimiś wstawkami, że to hehe kandydat TVNu, które chyba każdego żenują oprócz najtwardszego elektoratu. No i ten „płacz” trochę mu nie posłużył, ale kampania jest długa i to odejdzie w zapomnienie pewnie.
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #holownia
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: do tego Duda był postrzegany jako młody, atrakcyjny kandydat, który w swoich postulatach miał m.in. podwyższenie kwoty wolnej od podatku i słynne "nie czyta z kartki". Ludzie byli wkurzeni na PO za aferę taśmową i deklaracje przyjęcia "uchodźców".
  • Odpowiedz
@galicjanin: to prawda. Mlnie on kompletnie nie przekonywał. Był sztuczny, strasznie patetyczny, a najgorszym momentem było gdy na debacie z Komorowskim (albo na tej pierwszej) drżał mu głos że strachu.

Wtedy za to przeżywałem okres zachwytu nad Kukizem.
  • Odpowiedz
@galicjanin: duży wpływ miała kampania ośmieszania/oczerniania Komorowskiego, zabrakło mu inteligencji żeby coś z tym zrobić.

@wasted: to mnie bardzo ciekawi, wydaje mi się że ma taką charyzmę, że ludzie o całkiem innych poglądach czy podejmujący decyzję dopiero przy urnie wyborczej by na niego zagłosowali. A czy kampania oczerniania by coś zmieniła? Chyba nie bo by dostał głosy wszystkich kandydatów opozycji a i może trochę od Dudy jeśli by
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: ale mając do wyboru Hołownię lub Dudę myślę, że większość z nich zostanie w domu. To już nie 2015 r., że wszyscy z tego środowiska jak jeden mąż zagłosują na Dudę.


@galicjanin: Pamietajmy jednak, ze to wybory prawdopodobnie korespondencyjne. Być może, o ile oczywiście karty w ogole dojdą do wszystkich, ludzie prędzej zagłosują.
  • Odpowiedz