Wpis z mikrobloga

Przeszedłem w ciągu 2 miesięcy, Sekiro, DS3 i właśnie skończyłem Dark Souls Remastered i w sumie najgorzej grało mi się wlasnie w jedynkę. Problemem nie była wolna walka. Lecz to, że część gry nie da się warpować, ogniska są bardzo daleko od siebie czasem + niektóre mapy byłyby kompletnie nieakceptowalne w tych czasach. Przez Blightown przebiegłem jak speedruner bo rzygac mi się chciało będąc w tej lokacji, jeszcze Tomb Raider w Anor Londo mnie #!$%@?ło ze śmiechu, normalnie bieganie po dachu jak Ezio xD Większość bossów pokonana za pierwszym lub drugim razem. Największe problemy sprawił mi w sumie gargulec na początku gry xD To przyzwałem słonecznego siusiaka żeby bylo fair xD Najięcej w tej grze zdechłem w tej grze od pułapek w Fortecy albo spadając w Tombsach czy w drodze do łoża robala xD w ogóle sam pomysł na puzzle fight z bossem kompletnie do #!$%@?, za 10 podejściem się udało bo zrzucał mnie z planszy xD. A Gwyna bym ubił za pierwszym razem ale wpadłem na pomysł żeby jak był na hita to zmienić broń na dwuręczne żeby go zabić tak jak całą grę mordowałem ale niestety jakiś Uber combosy wysłał mnie do piachu xD Trochę smutek, że nie dodali w remasterze możliwości wybrania kiedy odpali się game plus tylko od razu mnie wyrzuciło, a chciałem Astoriasa ubić. Gra mocno archaiczna jeśli chodzi o design lokacji aczkolwiek system walki dalej trzyma fason, no może oprócz tego że można biegać w kółko enemy i go walić na łeb xD Na dzisiejsze czasy dziwaczna gra, może ten mój set był taki op, że wszystko bez problemu robiłem. Znalazłem zbroję Havela i miał Zweihandera piorunowego +5. Na minus jeszcze ogromny bym dodał to, że miało być stabilne 60 fps, a walka z Sifem było jedną z najtrudniejszych bo chyba było z 20 FPS xD ( Xbox one s) No i Nito wystarczyło #!$%@?ć z bliska po głowie. Spłynął jak kupa do kanalizy. Jestem ciekaw czy kiedyś zrobią remake tej gry ale szczerze wątpię bo kilka leveli imho do #!$%@? albo gruntownej zmiany, a fani oryginału by wieszali psy na FS.

#darksouls
  • 12
@arsky: jak dla mnie ten co #!$%@?ł ten zielony filtr w Blightown i wpadł na pomysł wrzucenia ludzi do katakumb bez latarki to powinien dostać siusiaka w dupke xD Fartownie wpadłem na jakiegoś lysola co mi zasądził kopniaka i dostałem swoją latarkę xD
Tak marudziłem, a odpalił przed chwilą grę od nowa, w ogóle zapomniałem kupić master keya pod koniec gry i biegłem przez bagno do Blightown ubić królewnę #!$%@?ą xD Lecę dalej i przejdę dodatki i painted world bo zapomniałem xDDD
Gurwa złoty #!$%@? zabił mi starą babę co teraz
@SlabySzwagron5: @arsky: Aktualnie to fakt, gra jest naprawdę dobrze zaprojektowana. Ostatnie soulsy bez pójścia na rękę casualom tak naprawdę. Nikt nie wrzuca ludzi do katakumb bez latarki, sam się tam wybierasz. Gra Ci bardzo dobrze sygnalizuje, w których miejscach co robić - czasem trudno to dostrzec po prostu i dlatego ludzie pokochali jedynkę. Ale przyznaję, że zależy od kolejności grania w gry z tej serii to ma się całkiem inne
Przeszedłem w ciągu 2 miesięcy, Sekiro, DS3 i właśnie skończyłem Dark Souls Remastered i w sumie najgorzej grało mi się wlasnie w jedynkę.


gdybyś grał jak git czyli od początku do końca to każda następna gra by była lepsza od poprzedniej
Artorias #!$%@?, piękna walka. Ogólnie imho jeśli chodzi o walki w DS1. Artorias-> Gwyn-> O&S. W sumie tylko pryscilla mi została ale na Reddit piszą że jej nie bić xD