Wpis z mikrobloga

#warszawa #mtb #las #rower
Panie kochany Mireczku @dran2 Dziękuję serdecznie za poleconą trasę ( ͡º ͜ʖ͡º) taka nie za łatwa, nie za trudna ale 3 razy się zgubiłem xD

Do tego widoki miałem fantastyczne!!! Zdjęcia będą w komentarzach.

Szkoda tylko, że trafiła mi się karyna z sebixem w jednym miejscu postojowym (bagienko + domy na palach) i co chwila ryja darła.
  • 24
  • Odpowiedz
@toreno: niestety nie. Dojechałem do Szkoły podstawowej cośtam (zaraz koło szpitala w międzylesiu) i tam jest znak "start" wraz z mapą, gdzie idzie trasa. Ja nie ogarnąłem za pierwszym razem tej trasy bo mi się dzieci wpie#@$ 2 razy w koło i raz sam nie zauważyłem znaku. Ale traska na grubaska fajna :) 15km w 50 minut :) ja zarobiłem w 70min i pojechałem na kolejne okrążenie xD
  • Odpowiedz
@PolskaCebula007: Wydma zaczyna się na końcu ulicy Jagiellońskiej w Wesołej. Jedzie się górą, jak nie pogubisz (wydma rozdziela się na dwie części), dojeżdżasz do ulicy Mazowieckiej.
https://www.google.com/maps/@52.2312038,21.1880532,14z/data=!5m1!1e4
Wydma ciągnie się jeszcze po drugiej stronie, koło Zagórza. Polecam mapkę hipsometryczną z googlów, by znaleźć te mazowieckie rodzynki, gdzie choć trochę może popracować amortyzator
  • Odpowiedz
@PolskaCebula007: To zależy ile rozpieprzyli przy obwodnicy. Mi nie przeszkadza zbytnio, gdy trzeba kawałek się przespacerować. Spacer z rowerem po górach to sól kolarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tej stronki można sobie ściągnąć GPX ze szlakiem. Jeśli jeszcze nie znasz, to szlak nad rzeczką Mienia też jest bardzo fajny (fragment czerwonego pieszego)
  • Odpowiedz