Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakieś lokalne strony, na których bez problemu można dodawać ogłoszenia, najlepiej bez zakładania konta? Nie fejsbók i olx, tylko jakies lokalne i często przez autochtonów odwiedzane.

#bielskobiala #rybnik #nowytarg #klodzko #walbrzych #jeleniagora #nowysacz #sanok #przemysl #rzeszow #zamosc
#legnica #czestochowa #krakow #kielce #krakow #poznan #szczecin #pila #gorzowwielkopolski #bydgoszcz #slupsk #bytom #elblag #olsztyn #elk #siedlce #bialapodlaska #lublin
  • 17
@pawel_je: Strata czasu - zakładasz konto, po to by się dowiedzieć, że twoje ogłoszenie nie nadaje się. A są strony, na których ogłoszenia daje się bez rejestracji.

@meshack: Takie lokalne strony często mają zasięg ze względu, że działały zanim się lud o olxie dowiedział.
@pawel_je: Już nie wspominam, że założysz konto (nie na główny mail, żeby spamu nie był) to zapomnisz loginu, hasła, czy maila i kolejne zakładac trzeba po toby się przekonać, że na suwalki.com nikt nie wchodzi, bo wszyscy korzystają z suwalki.info
@vincent38: Nie wiem czy nadal szukasz ale kumpel jakiś czas temu postawił stronę z ogłoszeniami skierowanymi do firm, na razie to taki zarys ale może chciałbyś być pierwszy :P
https://legnica365.pl/
Myślę jednak, ze większy zasięg będziesz miał na czymś dużym i popularny.
Nie ma co bać się olx, tak schodzi wszystko. Ja sprzedałem już tam takie śmieci, ze szok.
Z lokalnych stronek to szukaj jakiś for internetowych, tam może cos się