Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wstyd tego pana obok Prezydenta Kwaśniewskiego nazywać prezydentem

@adam163264: ja zawsze mawiam, że każdy z naszych prezydentów po roku 89 był kimś znanym wszystkim, czegoś dokonał. Nawet niesławny Jaruzelski, nawet Lech Kaczyński czy Bron Komorowski. Natomiast adrian dupa to człek wyciągnięty prosto z dupy kaczora, na tyle noname, że kiedy usłyszałem, że jakiś duda startuje w wyborach prezydenckich to myślałem, że chodzi o tego głąba z Solidarności.
I taka miernota
  • Odpowiedz
  • 1
Nie on tylko rząd, który w tamtym czasie kierował Polską. Przestańcie więc wychwalać tego komucha, bo to jest niesmaczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@kopszmercen z tym Jaruzelskim to poleciałeś. To jest największa hańba współczesnej polskiej polityki, że komuch za którego wiedzą i przyzwoleniem dwa razy strzelano do robotników, został prezydentem już "wolnej" od komunistów Polski.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka Prawda jest taka, że Polska nie miała normalnego prezydenta po 89r. Kwaśniewski nie miał nic poza prezencją, trzeba mieć #!$%@? 13 lat i zerową wiedzę na temat polityki oraz historii, żeby podniecać się komuchem, alkoholikiem i uważać, że on cokolwiek dobrego zrobił dla naszego kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
z tym Jaruzelskim to poleciałeś. To jest największa hańba współczesnej polskiej polityki

@frugom: polecam ćwiczenia z czytania ze zrozumieniem. Nie pisałem, że jest postacią pozytywną, pisałem, że był powszechnie znany zanim został prezydentem.
  • Odpowiedz
  • 0
@kopszmercen wiem co napisałeś. Może źle ująłem co chciałem przekazać. Bardziej mam na myśli, że stawianie go w jakichkolwiek porównaniach jest nieodpowiednie. Po prostu dla jest tak negatywny, że widząc jego nazwisko piszę tak, a nie inaczej.
  • Odpowiedz