Wpis z mikrobloga

  • 1120
Polacy to naprawdę głupi naród. Nie wiem, jak to możliwe, że jeszcze nie zniknelismy calkowicie z powierzchni ziemi. Banda debili i oszołomów. Nienawidzę PiSu od jakichś 16 lat, piękną i czystą nienawiścią idącą prosto z serca. Patrzę jak moi znajomi latami dają się nabierać na pisowskie sztuczki. Skala upośledzenia umysłowego i przeświadczenie o własnej nieomylności jest dominującym problemem. #bekazpodludzi #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
  • 4
@Bloodborn ciekawe jak dużo nadinterpretacji w moim poście potrafią się doszukać kaczyści. To są właśnie ich metody. Płytkie, buńczuczne, obrzucanie bezmyślnymi i powtarzającymi się frazesami. A głupi naród bez przerwy się na to nabiera.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: Oni nie są zdolni do czegoś takiego jak interpretacja. To co próbujesz nazwać to zwykły przejaw wściekłości kiedy poza swoim kółkiem wzajemnego #!$%@? natkną się na coś co zaprzecza ich urojeniom.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: no to o czym rozmawiamy bo już nie wiem

Polska be bo nie zrobiła A
ale Polska zrobiła A
noo tak bo w tamtych czasach każdy robił A

??? nie wiem jak sie takie zjawisko nazywa, że dyskutant uzywa argumentu ktory obala jego teze na jej udowodnienie, chyba durnota
  • Odpowiedz
@memento_mori: Mówimy o kraju z gówna i kartonu który by nie istniał gdyby nie kaprys zachodu żeby #!$%@?ć Niemcom bo 123 lata wcześniej oddaliśmy kraj bez walki. Teraz zamiast cieszyć się z tego szczęścia organizujemy totalitaryzm bez szacunku do prawa i wartości europejskich w środku europy. Tak samo jak nasze "bratanki". Bierze przykład z najgorszych pod-państw.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: Jak czytam takie komentarze to mam wrażenie ze słowo "naród" jest traktowane zamiennie ze słowem "ludzie". Jeśli już to upatrywałbym się obecnego stanu rzeczy w biedzie która stworzyła tych ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@OsamaPepe Ja mam to samo z PO. Pamiętam że wielu znajomych namawiało mnie na głosowanie na PO w 2007 roku, teraz nagle każdy udaje że tak nie było. Platforma wygrała dzięki młodzieży ale PiS wygrywa dzięki starszym którym imponuje pseudo patriotyzm oraz tym którzy czekają na hajs z państwa.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: ale zniknęliśmy. Patrioci/inteligencja/ludzie czynu albo zamordowana albo wyjechała z kraju w każdym pokoleniu.

1795 Rozbiory
1815 wojny napoleońskie
1831 Powstanie Listopadowe
1861
  • Odpowiedz
Skala upośledzenia umysłowego i przeświadczenie o własnej nieomylności jest dominującym problemem.


@OsamaPepe: takie wpisy są domeną nieudaczników. Na FB najbardziej aktywny antypisowiec jaki mam to znajomy z kosza - wywalony że studiów, bujał się po Holandii, obecnie robi na magazynie w Amazonie.
Taki Twój obraz, obrażasz wyborców PiS, bo jedynym Takim życiowym osiągnięciem jest poczucie wyższości niczym nie poparte.
  • Odpowiedz