Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volan: Myślę że odkamieniała. Patrząc po rurkach są czyściutkie, nawet nie odbarwione lub z odrobiną białego osadu.
Myślę że albo go dobrze odwapniała, albo zalewała filtrowaną. Zupełnie inaczej było zaś z zaparzaczem, który był płukany pod kranem i obsmarowany jakimś smarem w każdym możliwym miejscu. Coś mogło się dziać przy nim, bo w komorze sporo kawy i ścianki oblepione starą kawą. Po słabo czytelnej etykiecie DHL na opakowaniu, wnioskuję że mógł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volan: Ulubiony nie. Mój faworyt to krups EA 9000, ale ten jest wysoko na liście przez dobry młynek z licznikiem obrotów do dokładnego odmierzania mielonej kawy i bardzo dobry ręczny spieniacz. Jest cichutki i daje dużą kontrolę nad mlekiem. Mam jednak czerwono kremowego xsmalla w drugim mieszkaniu, bo różowemu się bardzo spodobał i jest banalny w obsłudze. Pierwszego zaś, identycznego jak dzisiejszy, naprawiłem na samym początku tego hobby i dałem jako
@Kulek1981: Ja dałem 100. Wylewki się nie otwiera. Możesz zalać ją tabletka rozpuszczoną i powinien syf wyjść. Zamiast tego spieniacza można założyć cappuccinatore i super spienia mleko ༼ _