Wpis z mikrobloga

Mirki, co sądzicie o przeglądarce vivaldi? Firefox niestety mulił mi strasznie, więc pobrałem testowo sobie vivaldi. I jestem zaskoczony szybkością i nietypowym, ale wygodnym interfejsem. Jest tylko jeden szkopuł jaki mnie zastanawia. Przeglądarka nie jest open source jak firefox, brave, chromium itd. Za to jest dla mnie wygodniejsza nawet od Brave. #vivaldi #vivaldibrowser #przegladarka
Jarkendarion - Mirki, co sądzicie o przeglądarce vivaldi? Firefox niestety mulił mi s...

źródło: comment_1588925346Gng9gI7OZpDIF1lpL0pZS3.jpg

Pobierz
  • 12
@Jarkendarion: Ja już się od tej przeglądarki uzależniłem, bo żadna inna nie ma tylu funkcji i możliwości personalizacji. Zakładki na dole, dodatkowe strony na bocznym pasku, żyć nie umierać. A fakt że kod źródłowy jest zamknięty niewiele mi przeszkadza, bo i tak pracuję na Windowsie, a Vivaldi nie ma jakiś tendencji do odwalania inwigilacji dla NSA czy innych agencji, bo to mała firemka w Norwegii która robi przeglądarkę z której korzysta
@Jarkendarion: Już z kilka lat używam i polecam jest również na androidzie działa idealnie. Jakoś mniej żre pamięci i procesora, a mój sprzęt zawsze przestarzały więc wygrywa ponad konkurencje. Dodatkowo ma fajne możliwości personalizacji i dodatki z chroma (posiada ten sam silnik więc prawie jak chrome).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarkendarion: bardzo dobra. Mi najlepej służy mega rozbudowana historia. Przydatne w pracy.
Przy okazji bawiłeś się w synchronizację między komputerem a telefonem? Ciągle mi wylogowuje.