Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg: Nie mogę tego znaleźć, ale na 9gagu niedawno ktoś wrzucił screen z twittera czy skądś, gdzie działaczka prolife z USA płacze, że ona jest w nieplanowanej ciąży i jej to pokrzyżowało plany działalności antyaborcyjnej. Dochodzi do wniosku, że chyba usunie, bo ma jeszcze dużo pracy na tym polu, a z dzieckiem to nie da rady tego pogodzić XDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cheeseburgg: jak mnie #!$%@?ą tacy ludzie...co Cię #!$%@? obchodzi co kto robi ze swoim życiem. "Ale ja wierzę w Pana na chmurce więc mam rację rób jak Ci każę..." głupia #!$%@?
  • Odpowiedz
Idea zalegalizowania aborcji jest w porządku jeśli tylko na koszt osoby, która tą aborcję chce wykonać. Jeśli z podatków to niech się walą.
  • Odpowiedz
która ćpa, pije i #!$%@? się po kątach dziecko to pokuta od Boga mająca sprowadzić ją na dobrą drogę.


@putinex: Czyli mówisz że twój bóg świadomie poświęca dziecko które będzie niekochane i chore na na przykład płodowy zespół alkoholowy, hiv, depresję analityczną w imię próby nawrócenia narkomanki? No to jest nieźle #!$%@? XD

Ps większość aborcji robią sobie kobiety będące w stałych związkach małżeńskich, ale nie chcące mieć już więcej
  • Odpowiedz