Wpis z mikrobloga

chyba skończyłem planszę tytułową krótkiego horroru, który robię podczas kwarantanny,
na tym gifie widzicie około 80 rysunków, a to tylko 3 sekundy animacji..
cały horror będzie trwał około minuty i planuję premierę na pierwszego czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kolejne przecieki pod tagiem: #w8jek

#tworczoscwlasna #animacja #rysujzwykopem #gif #horror #kreskowki
WUJEKprzezUzamkniete - chyba skończyłem planszę tytułową krótkiego horroru, który rob...

źródło: comment_15888735401CX0Em34JqiXL7aJAdBXNT.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezbek303: dzięki, ta postać ogólnie ma jednego zęba, ale w stylistyce tych kreskówek, robi się tak, że gdy zaciska się zęby to widać wszystkie, zobacz sobie chociażby Kaczora Donalda ;)
@Feedersick: dzięki, taki jest plan :)
@rysownik: coś tam wrzucam, ale często ginie na mirko
@wodzu_91: dokładnie to do kreskówek z lat 30 ;)
@macgar: Grease Pencila od dawna chcę spróbować, ale tu akurat chcę tradycyjnie poklatkowo ;)
@
  • Odpowiedz
@WUJEKprzezUzamkniete: Nie zawołałeś mnie i zobaczyłem dopiero przed chwilą, a mogłem już dawno, wredne to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No jak inaczej ocenić niż tak, że to naprawdę, naprawdę świetnie to wyszło. Nie spodziewałem się takiej dobrej jakości, a ogromnym plusem jest to, że udało Ci się uchwycić ducha tego typu animacji z dawnych lat i to odrazu się odczuwa. Kapitalna sprawa... Wielki talent, oglądać
  • Odpowiedz
@eM-Ka: hej, przepraszam, że nie zawołałem, wpisywałem osoby ręcznie na listę (bo nie umiałem jeszcze w mirkolosowanie) i musiałem jakoś Cię źle oznaczyć :(

dzięki za miłe słowa, cieszę się najbardziej, że czuć charakter starych animacji bo na tym najbardziej mi zależało :)

co do dzieciaka i jego śmiechu, fakt, pojawiło się kilka komentarzy, że jest to najgorszy element całej animacji, niestety mogę się usprawiedliwić tylko tym, że chłopak nie
  • Odpowiedz
@WUJEKprzezUzamkniete: Luzik, wybaczone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no żeby się kuzyn nie obraził jeśli będzie to czytał, nie jest to uderzenie w jego osobę czy coś, po prostu oceniam go czysto jako element Twojego dzieła, o. Na to można przymknąć oko choć warto w przyszłości się skupić na tym i wykminić sposób żeby lepiej łączyć świat realny z animacją jeśli masz zamiar to powtórzyć.

To
  • Odpowiedz