Wpis z mikrobloga

Mirki, podobno na historiapojazdu.gov.pl można sprawdzać historię pojazdu zagranicą, tylko trzeba mieć Profil Zaufany. Nie widzę tam takiej opcji, jest tylko klasyczne sprawdzanie pojazdu zarejestrowanego w PL + podstawowe dane z zagranicy jak poniżej. Ktoś wie jak uzyskać więcej informacji o pojeździe na tej stronie z PZ?

INFO Z CEPIK

Usługa jest bezpłatna, dostęp do raportu o przeszłości zagranicznego pojazdu niezarejestrowanego w Polsce wymaga jedynie logowania Profilem Zaufanym.


Właśnie chciałbym sprawdzić taki pojazd jeszcze niezarejestrowany w PL.

#historiapojazdu #motoryzacja #kiciochpyta
Pobierz loozaque - Mirki, podobno na historiapojazdu.gov.pl można sprawdzać historię pojazdu ...
źródło: comment_1588841981U6Z0EHFalGKOlnmxi1KZOG.jpg
  • 3
@loozaque: jak znajdziesz to też daj mi znać. Wg tego co udało mi się dowiedzieć to musisz podać datę pierwszej rejestracji i tablice rejestracyjne zagraniczne. Sam ostatnio szukałem i z tych artykułów gówno można się dowiedzieć, każdy redaktorzyna pieprzy to samo bez sprawdzenia, brak instrukcji, nikt nic nie wie, tak samo strony rządowe dają jakieś gówno informacje jak sam widzisz xD w profilu zaufanym nic nie znajdziesz, już to przewaliłem do