Wpis z mikrobloga

Dla mnie ekstremalnie żenujące. Poważnie zastanawiam się, jak temu gościowi nie wstyd tak chodzić po mieście.


@smk666: to samo. jedyne co czuje patrzac na to, to zazenowanie. mam nadzieje, ze jednak wiekszosc ludzi po prostu olewa takie wystepy pod atencje () zawsze mialem jakis taki odruch, ze kiedy czuje ze ktos robi cos dla atencji, to po prostu nie zwracam na to uwagi. sytuacja jak z
  • Odpowiedz
Dla mnie ekstremalnie żenujące. Poważnie zastanawiam się, jak temu gościowi nie wstyd tak chodzić po mieście.


@smk666: no wiesz, wyobraz sobie typa z kasa, ale umysl prymitywny, co lubi sie pokazac i udowodnic swoja dominacje, i juz wiesz jak ktos moze tak chodzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smk666: bogaci rodzice, odziedziczony biznes. Wez pod uwage ze w przypadku Ukrainy na transformacji mozna bylo zrobic jeszcze wieksze kariery niz u nas. Troche farta, duuuuzo bezczelnosci, malo skropulow, i w pewnym momencie hajs wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zreszta bardzo czesto prymitywy zyja pozornie dostatnio, dorwa dobrze platna robote albo ciagna nadgodziny to laduja wszystko w konsumpcje, a potem jak powinie sie noga to wszystko
  • Odpowiedz