Wpis z mikrobloga

#przemcel
Mircy, o co kaman z tym typem. On tu robi jakieś show z bycia przegrywam i pokazuje ze da się żyć po wypadku czy się z typa #!$%@? bo brzydki? Jak to się zaczęło i czy mam mu współczuć czy się #!$%@?? Ktoś jakieś tldr tej historii?
  • 12
@Chekatomba: @Shmoikel: @bareron: ja tez dopiero niedawno odkrylem i w sumie wywnioskowalem w ten sposob:
zadnego wypadku nie bylo, gosc po prostu jest naturalnie mało urodziwy
smiejemy sie z tego ze gosc #!$%@? za minimalną i zamiast isc do roznych lekarzy i specjalistow to woli wydawac te smieszne polskie zlotóweczki na najnowszego iphona, batony proteinowe i wakacje all inclusive zeby szpanowac na instagramie
i teraz nie wiem czy gosc
@DariuszGnatowski No proste. Wielu jest takich jak on, ale on jest wyjątkowy. Mnie osobiście rozwalił tatuaż Lecha na tym chudym barku. Kibole Lecha raczej nie kojarzą się z takimi ludźmi. Gdybym był kibicem Lecha nie chciałbym, żeby taki człowiek kojarzył się z klubem. Stąd ten hejt na niego, eksponuje rzeczy które normalny człowiek, który ma lustro ukrywa. Pytanie czy zdaję sobie z tego sprawę czy jest w pewnym stopniu nie normalny. Może
@Shmoikel: Co do Lecha w 100% się zgodzę. Myślę, że nie zna historii tego klubu i podstawowej jedenastki zespołu, nie powinien eksponować barw Lecha bo przynosi tylko wstyd. On jest podatny na manipulację, nie wie, że ludzie się z niego śmieją na instagramie. Przez wystawne życie na pokaz płaci cenę, siedząc samemu w Niemczech, pracując na spłatę komornika u Joerga na magazynie.