Wpis z mikrobloga

@Matemit: w skrócie przydupas żydków z UW i KLD i wentyl bezpieczeństwa dla skompromitowanych budkow z PO tak jak skompromitowany już Petru. Dodatkowo udający politycznie poprawnego nowoczesnego katolika ktory skrobankā na życzenie mówi stanowcze być może nie.

Gadająca głowa bez poglądów i kręgosłupa umiejąca bardzo dobrze czytać z promptera i recytować po aktorsku wyuczony tekst czyli być może strzał w 10 dla prymitywów z kompleksami
@Matemit: przede wszystkim moim zdaniem Hołownia jest tzw. Fałszywa flagą (nie jest to profesjonalne nazwanie, wiem że w polityce istnieje synonim tego słowa ale za ciul nie mogę sobie przypomnieć - a nie chce mi się szukać bo jestem leniwy).
Hołownia tak jak wcześniej Palikot, Petru czy np Biedroń, zostali "stworzeni" przez polityków by zabrać danemu kandydatowi czy partii część elektoratu. Tego mniej zdecydowanego albo nazwijmy to roboczo "fanatycznego".
Jak dla
@Matemit:

1. Bo ma dużo pozytywnej energii, którą obdaruje wszystkich ludzi ʕʔ
2. Bo deklaruje się jako prezydent wszystkich Polaków, zamiast dzielić ludzi na gorszy i lepszy sort jak było dotychczas
3. Bo mówi, że tak właśnie jest
4. Bo ludzie z PO/PIS/Lewicy próbują zjechać więc nie ma mowy o żadnym układzie z nimi
5. Bo wszyscy, którzy mówią inaczej to płatne trolle PIS/PO/Lewicy

CZEGO JESZCZE NIE
@Matemit: Bo to jest gość z poza układu. Dla większości odbiorców jest hehe celebrytom z mam talent, a dla niego to był tylko dodatek do działalności. SzH założył 2 fundacje charytatywne. Regularnie nawet jeździł do sierocińca prowadzonego przez polskie siostry zakone w Afryce, który jego fundacja wspierała. Do tego pisał książki i jeździł się spotykać po 200 razy w roku z czytelnikami. Tych książek jest ~20. Gość rzucił to wszystko, a
@Matemit: Ludzie "z poza układu" xD a w sztabie:
- Gen. Różański: wiadomo
- Przemysław Staroń: Nauczyciel Roku 2018, NatWest LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award w kategorii "Wschodząca gwiazda LGBT+, Znalezienie się w rankingu 100 najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT+ w Polsce w 2018
- Michał Kobosko: Członek "Atlantic Council" - warto zobaczyć kto jest w wykazie darczyńców.
- Jacek Cichocki: wiadomo
- I jeszcze 2 baby robiące przy fundacjach
@grb71: Dokładnie. Państwowiec, a przy tym tytan pracy. Zostawia całkiem wygodne życie, poświęcając przy tym swoje zycie rodzinne, on po prostu realnie chce zmieniać Polskę. Kwestia jego wizji to jest inna sprawa. Obserwuję go juz od lat, łącznie z czytaniem jego tekstów czy książek. Na pewno było tak, że ktoś z PO albo służb przyszedł i powiedział parę lat temu, słuchaj, będziesz teraz pracował w fundacjach jak wół, pisał jakieś letnie
@ladym333: To jeszcze protip ode mnie. Jak się opuszcza swoją bańkę informacyjną to na początku może być szok, ale potem świat staje się lepszym miejscem ( ͡ ͜ʖ ͡)