Wpis z mikrobloga

Muszę gdzieś wylać swoje żale, bo na kogo tu #!$%@? głosować:
Adrian - to Adrian, odpada w przebiegach
Kidawa - o ile postulaty, jako takie, tak prezydent musi wg mnie się jakoś prezentować, a to u niej kompletnie leży
Jakubiak - przybudówka albo jako kto woli zwyczajny słup pisu
Bosak - boję się jego węgierskich skłonności i anty EU, ale poza tym chyba mi do niego najbliżej
Kosiniak - zaraz się okaże, że emeryci wszelkiej maści będą mieć więcej socialu od górników (może być ciężko, ale no), chyba na równi z Bosakiem ma szanse na głos ode mnie
Hołownia - 2000 dla nierobów (xD) i brak jakiegokolwiek doświadczenia w polityce, tak na dobrą sprawę nie wiadomo co będzie reprezentował jeśli został by wybrany
Tramwajno - przedsiębiorca, co każdą debatę z nim, zastanawiam się jak zebrał dość podpisów żeby komitet zgłosić
Petru bis - w sumie ciekawy przypadek, bo (przy najmniej próbował) wyjść na przedstawiciela klasy średniej, który najpierw był #!$%@? na rządy PO, a teraz jest #!$%@? na Adriana, muszę jeszcze raz to obejrzeć i bardziej się na nim skupić
Żółtek - no chłopskiego rozumu u niego nie zabrakło, chociaż na parę tematów ciekawie się wypowiedział
Biedroń - jak nawet na pytanie skrojone pod niego, nie potrafi jasno odpowiedzieć to sory
#debata
  • 5
@Yanekk99: akurat włączyłem pod koniec odpowiedzi na to pytanie, także jutro muszę odrobić
@Dutch: pis zaczął licytację na socjal i dopóki polaczki porządnym kryzsem w mordy nie dostaną to się to nie skończy. Bardzo w takiej sytuacji żałuję że taki Gwiazdowski po jednym niepowodzeniu się poddał jeśli chodzi o politykę. O a KK wolę nie wspominać bo jeszcze dużo polityków się przewinie ( i o ile w ogóle) dostaniemy kogoś