Wpis z mikrobloga

Moja ocena w kolejności alfabetycznej:

Biedroń - postulaty lewicy po prostu, choć trochę mocno pojechał, że po co w ogóle nam armia. Pewnie zachowa lewicowy elektorat i nic poza tym.

Bosak - Dziwne że nie wspominał o 447 czy aborcji, chyba doradzili mu by zawalczył o centrowy elektorat. Przez to trochę nijako i bez kontrowersji, których pewnie wielu oczekiwało po kandydacie Konfederacji. Może nie zostać zapamiętany.

Duda - Przez ostatnie 5 lat było super i głosujcie na mnie bo 500+. Atak na Kamysza, pisowscy analitycy chyba uważają że to on jest głównym rywalem.

Hołownia - Całkiem nieźle, widać obeznanie z kamerą. Mnie trochę zabrakło jakichś konkretów w treści słów, ale mało który wyborca zwraca uwagę na treść.

Jakubiak - same durne frazesy chyba wprost z prawicowego youtuba i delikatne podlizywanie się PIS, widać że jest tylko słupem Dudy.

Kidawa - Sama treść wypowiedzi najbliższa moim poglądom, podobała mi się uwaga że może 500+ wcale nie jest takie super. Natomiast sposób wypowiedzi... strasznie się męczyła, to chyba nie jest osoba która w minutę potrafi coś przekazać.

Kosiniak - Moim zdaniem najlepiej wypadł, jakoś tak swobodnie i naturalnie. Numer z długopisem pewnie będzie najlepiej zapamiętanym momentem debaty.

Starszy brat Petru - Już zapomniałem nazwiska i jakiś taki nijaki, szczerze to nie pamiętam o czym w ogóle mówił, poza tym że głosował na Dudę i się zawiódł.

Tanajno - poszedł w jednym celu, reklamować protest przedsiębiorców.

Żółtek - wujek Staszek po paru kielichach wyjaśnia, na czym stoi ten świat.

#debata #polityka
  • 2