Wpis z mikrobloga

Pytanko do osób, które w ostatnim roku zdawali egzamin na #prawojazdy na kategorię A:
Jak oceniacie trudność egzaminu praktycznego? Jak wygląda egzamin teoretyczny?
Zastanawiam się nad ilością potrzebnego czasu i poziomem trudności egzaminu, bo coraz poważniej myślę o zapisaniu się na kurs.
#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzech_u: Trudnosc praktycznego: Dla mnie srednia, nie jest to jakies specjalnie trudne, ale musisz tez jakos panowac nad moto i przecwiczyc zadania na placu. Egzaminatorzy to tez ludzie i pomagaja czasami albo przymykaja oko na niektore sprawy. U mnie bylo tak, ze z grupy 5cio osobowej zdalem tylko ja... 2 osoby uwalily na placu i dwie na miescie. Zarowno plac jak i miasto robilem jako ostatni w grupie. Mysle, ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzech_u: tak jak mówi @PrezydentEvil teoria jak na b + kilka ekstra pytań - kilka razy przerobisz w domu egzaminy i zdajesz bez problemu.
Z tego co słyszałem i tak było w moim wypadku jak zdasz plac, to na mieście też zdasz, chyba że zrobisz coś na prawdę głupiego. Na placu dużą rolę odgrywa stres - przez niego się spinasz i gorzej kontrolujesz motocykl, a to ważne przy precyzyjnych
  • Odpowiedz
@PrezydentEvil: trzeba robić plac z szybką kasku zamkniętą? w moim kasku jak jeżdżę na placu z zamkniętą, albo np. jak zatrzymam się na światłach to mi od razu paruję i muszę ją lekko odchylić chociaż, pomimo otwartych wszystkich otworów wentylacyjnych.
  • Odpowiedz
@grzech_u: Teoria prosta bo kupilem na kilka dni dostep na prawojazdy360 i prawie wszystkie pytania sie powtorzyly.
Praktyka miasto proscizna na maksa jak juz masz kat. B. Plac trudny ale nie ze wzgledu na trudnosc zadan ( ktore sa proste) tylko na wymagania jakie przed toba stawiają, jakies durne obracanie glowy haha po 1. obracanie sie na zamknietym, pustym placu LOL po 2. Przeciez w praktyce sie nie obracasz bo
  • Odpowiedz