Wpis z mikrobloga

Na wykopie na tagach przegrywowych czasem można spotkać się z opinią, że chady zabierają szare myszki i przez to zwykłe chłopaki mają problem ze znalezieniem partnerki. Nie do końca się z tym zgadzam. Pokażę to na jednostkowym przykładzie, a więc będzie to dowód anegdotyczny.

Jest sobie taki jeden chad, który prowadzi na youtube kanał Dziki Trener. Kilka miesięcy temu zasłynął z szeryfowania na drodze, a obecnie jego filmiki można czasem znaleźć w komentarzach pod znaleziskami. Na poniższym gifie widać, w jakiego typu dziewczynach gustują chady. Nie są to żadne szare myszki, lecz po prostu karyny. Ta poniższa jest całkiem ładna i gdy się lekko uśmiechnie, to nawet sprawia wrażenie sympatycznej dziewczyny, ale jednak jest to karyna. Opalenizna, farbowane na czarno włosy, namalowane brwi, tatuaż pod obojczykiem. Ma wszystkie atrybuty typowej karyny. Brakuje jej tylko kolczyka typu monroe i spokojnie mogłaby pracować jako ekspedientka w żabce.

Mirki, czy naprawdę jest to ten typ dziewczyn, o jakie musicie rywalizować z chadami?

#chad #gigachad #szaramyszka #szaramyszkadlaanonka #karyna #przegryw #tfwnogf #blackpill #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1588790600ugisJdrSlmjPCIPTUziPQF.gif
  • 10
@wyjzprz2: Doprawdy mireczki, wziąłby ktoś z Was do stałego związku (gdyby hipotetycznie miał taką opcję do wyboru) zblazowaną karynę lvl 25+, wybolcowaną za młodu przez stado jurnych sebiksów (względnie mało wybrednych oskarków)?

Toż to na samą myśl o takiej szansie "wyjścia z przegrywu" #bederzigol
większość co za ręke nie trzymała to by sie dała za tą "karynę" pokroić xd


@pijekubusplay: Nie koniecznie. Nigdy nie byłem w związku i nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę. Na szybkich randkach dopasowało mnie z podobną karynką. Dostałem jej numer, wysłałem SMS z zaproszeniem na randkę, ale nie odpisała. Ładna była i fajnie się z nią rozmawiało, ale wcale po niej nie płakałem.

Dwa wpisy na ten temat:
https://www.wykop.pl/wpis/42932455/
https://www.wykop.pl/wpis/43368187/