Wpis z mikrobloga

Ja p------e, ale słuchacze #lona to toksyczne towarzystwo. Sam Łona bardzo spoko koleś, ale słuchanie jego inteligenckiego rapu w------o co po niektórym ego w kosmos. Wiecie jak poznać fana Łony? Sam ci o tym powie #rap #lona #hot16challenge2
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelososo: Łona może i ma bardzo inteligentne teksty, ale cała oprawa odnośnie tych piosenek nie jest zachęcająca. "To nic nie znaczy" moim zdaniem jest świetne, "Błąd" bardzo dobry, ale poza tym ma dość trudne utwory
  • Odpowiedz
@pawelososo: no k---a taka prawda słuchacz Łony to sie o mało nie zesra jak skuma, ze Łona użył słowa zamek jako budynku i zamka błyskawicznego o k---a drugie dno, ale poleciał musze na geniusa adnotacje w--------c, wow i muzycznie sztos prawie da sie tego słuchać jak starego odpowietrzającego kaloryfer
  • Odpowiedz
  • 2
@G4SHI to samo można powiedzieć o każdym tekście z drugim dnem i ich komentatorach. Tak sie p-------------e, że chyba jakiś kompleks macie czy coś. Każdy sie podnieca czym lubi, a jak ktoś lubi metafory to chyba nic złego
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to jesteś ignorantem z kompleksami.

Na początek polecam Biznesmena, tekst niezbyt trudny więc może zrozumiesz ;) Pozdro

Tak sie p-------------e, że chyba jakiś kompleks macie czy coś. Każdy sie podnieca czym lubi, a jak ktoś lubi metafory to chyba nic złego


@supi: @zbiku90 @K-S-: Dziękuje wam bardzo za te komentarze. Jesteście kwintesencją protekcjonalnej bufonady, którą piętnuje
  • Odpowiedz
@supi: No chyba nie widziałaś jak fani Łony sraja sobie do mordy i wyzywają każdego kto śmie powiedzieć, ze 16tke wykonał przeciętnie i jeszcze to poczucie jakiegoś wysokiego iq bo słuchają gościa z blokow XD
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelososo
@G4SHI no dobrze, może i jakieś zjawisko mi umknęło. Ale myślę, że trzeba wyraźnie oddzielić tych buraczanych fanów od ludzi, którzy go lubią i okazują to w normalny sposób. Bo zaraz nie będzie można napisać, że się go zwyczajnie lubi, bo cię napiętnują i zaszufladkują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelososo: psychofani zawsze w-------ą albo dostarczają dawki śmiechu, nieważne o czym mowa. Nie znam całej jego twórczości, ale przez lata przypadkiem trafiałem na różne kawałki albo całe płyty i zawsze mi coś siadło. Ostatnio pierwszy raz trafiłem na "cztery i pół" i taki kaloryfer to męczyłem w kółko przez kilka dni. No fajna muzyka i tyle.
  • Odpowiedz