Wpis z mikrobloga

No antycheat to jest program monitorujący wszystko co odpalasz na kompie.


@Darknov: no nie bardzo. Antycheat to program który monitoruje wszystkie odpalone programy w czasie gry w grę, a nie gdy jest wszystko wyłączone.
@qlimax3: Nie, to zależy od momentu w którym anticheat zostaje włączony. Vanguard włącza się automatycznie przy bootowaniu(czy gdzieś tam, nie znam się) więc po prostu sprawdza wszystko.
@qlimax3: Ja od siebie polecam wyłączać vanguarda na stałe i włączać go dopiero gdy chce się zagrać w valoranta. Ja np. nie mogę grać w niektóre gry i nie mogę instalować sterowników do karty graficzne bo coś się łapie w vanguardzie.
@qlimax3: Jeśli nie przepadasz za grą to polecam nie ryzykować i wywalić to gówno w cholerę. Niektórzy na reddicie opisywali swoje historie jak dostawali bsod i soft brickowali swojego peceta(w tym ja) ale wszystkie tematy są usuwane przez modów z dopiskiem "To jest domyślna funkcjonalność vanguarda". Ja mam mieszane odczucia bo gra mi się bardzo podoba ale vanguard to totalne gówno
@qlimax3: Spoko, mi nie działa HWMonitor i MSI Afterburner, a bez tego nie zamierzam grać dopóki tego nie naprawią... ja #!$%@?. Czytałem na Reddicie że ludziom karty graficznej nie wczytuje, wejścia HDMI czy innych rzeczy, ja to wywalam a nawet nie zagrałem minuty XD
@angor86: dzisiaj po odinstalowaniu program od słuchawek logitecha zaczął mi normalnie wykrywać słuchawki na usb. Wcześniej działały, ale program nie wykrywał że są podłączone. Ciekawe dlaczego.
@qlimax3: tak już trochę bardziej serio (bo nie wydaje mi się, żeby teraz był to spyware) to ten system antycheatowy wrzuca się jako sterownik więc może coś namieszać.