Wpis z mikrobloga

Chwilę mi się #ps4 kurzył w szafie, ale pora odkopać konsolę i walczyć z koronanudą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie sporo mnie gier ominęło przez ten rok, więc.. co polecacie?

Ostatnio grałem w RDR2, Spidermana, God of War, NieR: Automata.

Tak na szybko to widziałem, że warto będzie pewnie zagrać w:

Assassin's Creed Odyssey
Death Stranding
Sekiro: Shadows Die Twice
FF7 Remake
Shadow of the Colossus

Tak, nie?

Przy okazji jeszcze dylemat : Tekken, Mortal Kombat czy Injustice do gry solo/1v1?

No i kwestia symulatorów piłki. Ostatnio grałem w PES2018 i był mega udany według mnie. Jak się sprawa ma w 2020? FIFA czy PES?

#konsole #gry #pes #fifa #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@u_k1: ff7 remake super udany, death stranding zajebisty ale dlugo sie rozkreca, od oddysey wole orgins. tekkena masz obecnie na promce w psn... no i najważniejsze pes z roku na rok coraz lepszy a fifa gorsza ;) masz darmowa wersje z trybem online do sprawdzenia
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@marianoitaliano: dzięki! Czyli biorę PESa2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jokohama specyficzna gra, klimat japońskich gier, nie dla każdego. Mi się w miarę podobało, ale nie przeszedłem całej.

Opłaca się w ogóle teraz brać PSN+?
  • Odpowiedz
  • 1
@u_k1 byczq, jak chcesz grać online to tylko FIFA, dopiero przy offline bym się zastanawiał.
Pozatym zacznij od origins zamiast Odyssey. Dla niektórych bardziej dojrzalsza historia, a Egipt jest przepiękny. Będzie to dobry test, jak Ci wjedzie to przejdziesz oba, a w drugą stronę by było ciężko przesiadać się z Odyssey na origins
  • Odpowiedz
@u_k1: jest spoko, czasami nawet bardzo... mimo wszystko kupowanie plusa dla samych gier imho mija sie z celem. Raz gra podpasuje, drugi raz nie...Nie lepiej samemu wybrac? na psn teraz co chwile promocje i wyprzedaże
  • Odpowiedz