Wpis z mikrobloga

Cześć Przegrywy.

Piszę do was, gdyż przegrywałem znaczną część życia. Dopiero po kilku latach starań awansowałem na normika.
Mam teraz 32 lata.
W liceum mogłem pomarzyć o dziewczynie. Niestety, 175cm, słaba szczęka, zakola już w młodości. Mały fiut 15 cm nie dodawał mi odwagi. Koleżanki z klasy nie chciały na mnie patrzeć.
Na szczęście dla mnie był to okres silnej cyfryzacji społeczeństwa, internet stawał się powszechny, dla wielu dziewczyn komunikatory online i podryw w sieci to było coś nowego. Była tylko sympatia wtedy i chyba fotka.pl, poziom trudności uzyskania odpowiedzi na wiadomość zapoznawczą był duuużo niższy niż teraz. Głównie dlatego, że ówcześni Chadzi brzydzili się podrywaniem w necie (było to uznawane za coś wręcz wstydliwego) i nie było tak dużej konkurencji.

Nie było insta, twittera, etc.

Ponieważ było łatwiej, udało mi się umawiać co jakiś czas z "alternatywkami". Nerdówy, metalówy, gotki i inne wynalazki.

Niestety, nie było łatwo. Panie albo nie były finalnie zainteresowane, albo były paszczurami (ach te fotoszopowane zdjęcia), albo miały coś z garem.
Bywałem w związkach, ale nie były one specjalnie udane. Max rok.

Szukałem sensownej dziewczyny 10 lat, z przerwami.
W końcu udało się znaleźć na sympatii taką, jaką chciałem.

Dla mnie wizualne 6/10 (przyjemna dziewczyna, nie sexbomba). Słodka nerdówa, gramy razem w gry, które nadal kocham mimo starczego wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Duże libido, dużo tematów rozmów. Jestem z nią 5 lat. Zaczęło się od tego, że trafiłem w wiadomości zapoznawczej akurat w gry i anime które ona lubiła, więc znajomość rozwinęła się naturalnie. Jest parę lat młodsza ode mnie.
Wiem, że dziś jest trudniej, ale nie poddawajcie się.

Nie piszcie do instalasek 10/10, bo to w większości debilki i atencjuszki.
Nie piszcie na tinderze, bo to apka dla chadów. Nie macie szans.
Celujcie w niszowe, alternatywne panny. Często są zbyt "dziwaczne" dla Chadów, którzy wolą tępe Julki.

Trzymam za Was kciuki. Skoro taki zakolak i karzeł jak ja mógł odnieść sukces, to i wam się pewnie w końcu uda.

#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: samo to że "byłem w związkach" daje jakiś skill a co ja moge? kurde jak zagadać nie mogę a druga sprawa wkurzają mnie różowe jak z nimi rozmawiam. Ostatnio na "spotkaniu motocyklowym" poznałem jedną nawet wolna(8/10 szczupła nie #!$%@? twarz) ale klapeczka jej sie nie zamykała.
  • Odpowiedz