Wpis z mikrobloga

Czas na wyborcze #rozdajo, zasady są proste jeżeli najgorsza kandydatka w tych wyborach Małgorzata Śmiechawa-Końska zdobędzie chociaż 10% w głosowaniu które już za 4 dni, każdemu z plusujących przelewam równowartość głosów w złotówkach np 10,53% = 10,53zł
Nagrody wysyłam w wieczór wyborczy o 21:37, plusować można do dzisiaj tj. 06.05.2020 do 23:59
Standardowo zielonki nie biorą udziału, lgbt, neuropa, patostreamy i inne zaburzenia mogą plusować. #polityka
jenna-nilsson - Czas na wyborcze #rozdajo, zasady są proste jeżeli najgorsza kandydat...

źródło: comment_1588747256Cc9uHjCYYpTSxD9Pf1L12V.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
nie wiem czemu niektórzy się tutaj oburzają, Schetyna w peruce to najgorszy kandydat na prezydenta w powojennej Polsce xD nie wiem dlaczego platforma to sobie zrobiła, może rzeczywiście Budka i Schetyna są opłacanymi agentami Kaczyńskiego xD
  • Odpowiedz
  • 0
i tak nie ma opcji że wybory odbędą się w niedzielę, a op jasno napisał, że w wyborach za 4 dni
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Debile którzy dali plusa i myślą że autor tej zarzutki wyda 100k na plusy powinni mieć odebrane prawo wyborcze ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@jenna-nilsson: o ch*j wam chodzi z tym ''trollem pisowskim"? Przecież ona jest najgorszym kandydatem w tych wyborach, nijaka, bez jakiegokolwiek pomysłu... Gorszym wyborem już będzie tylko andrzej
  • Odpowiedz
ten post to fikcja np. glosowania/wyborow za 4dni nie bedzie, takiej kandydatki nie ma zarejestrowanej a poza tym w takiej rzeczywistosci jak juz to sa gorsi np. "Dupa" wiec skad tyle plusow ;P
  • Odpowiedz