Wpis z mikrobloga

#3d #druk3d #guma #zaslepki #m365 #xiaomi

Czy ktoś byłby w stanie mi wydrukować zestaw zaślepek i gumek do mojej m365 pro w kolorze jasno niebieskim? Niestety nie znam osoby, a jedyna firma, która to sprzedaje ma to w kolorze turkusowym jeśli chodzi o odcienie niebieskiego. Ja potrzebuje te gumki, żeby pasowały mi to mojej niebieskiej hulajnogi czyli ten kolor co jest na kartce. Czy ktoś z was jest w stanie mi to wydrukować? Jeśli tak to jaki koszt druk+wysyłka ? Interesują mnie te elementy co na leżą na hulajnodze czyli wszystkie czerwone zaślepki kabli i nie kabli wraz z portem ładowania wymieniam na nowe niebieskie.

Liczę na was :).
Pobierz XwReK - #3d #druk3d #guma #zaslepki #m365 #xiaomi 

Czy ktoś byłby w stanie mi wydr...
źródło: comment_1588701789mEIoeS6uandak7kghHvHiq.jpg
  • 31
Jakby ktoś pytał ten niebieski co jest na hulaj.market to jest taki niebieski jak leży na podeście hulajki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
chodzi o kolor czy typ taki typowo do druku gumy?


@XwReK:

jedno i drugie jednoczesnie ;)

I od razu zdradze ci sekret: nie znajdziesz, bo paleta barw w filamentach typu TPU jest mocno ograniczona xD

Czy ktoś byłby w stanie mi wydrukować zestaw zaślepek i gumek do mojej m365 pro w kolorze jasno niebieskim


@XwReK: możesz sprecyzować dokładnie jaki niebieski? zajrzyj tutaj i zobacz czy znajdziesz kolor który ci odpowiada, jak znajdziesz to daj znać bo i tak dla siebie muszę kupić flexa to kupię w tym kolorze co potrzebujesz i cie druknę w cenie trochę niższej jak hulaj market :)

link 1
https://spectrumfilaments.com/pol_m_Flex_S-Flex-90A-1031.html
ewentualnie tutaj
@srogie_ciasteczko Mam 7 osób które chcą to wykonać, chociaż na razie z trzema pisałem i chyba nie będzie większej potrzeby, ale to się okaże.

70zł za 1kg o ile dobrze widzę,to też jakieś rozwiązanie.