Wpis z mikrobloga

Jeździłem #ets2 w modyfikacji 1.37, moje spostrzeżenia :
+
Otwierane szyby są świetne, nie ma ich zaraz po włączeniu. Są w opcjach i trzeba tam sobie je włączyć i przypasować klawisz.
-
Nowe dźwięki są beznadziejne, bardzo nienaturalne
Nowy dźwięk klaskonu. Ja jeżdżę Iveco Stralis Hi-Way i zmienili z bardzo ładnego klaksonu na taki sam, tylko jak naciśniesz jeden raz bez przytrzymywania to klakson się ,,rozciąga" na conajmniej 5 sekund

Po odświeżonych francuskich miastach jeszcze nie jeździłem ;)
Piszcie #mirki wasze spostrzeżenia

#ets2 #scs #scssofwore #ats #steam #ciezarowki #truck
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Motokatalog: pozostaje tylko czekać na aktualizację dźwięków silników od evr sounds i aktualizacje pro modsa pod 1.37. Na razie chyba trzeba wrócić do 1.36 i czekać. Przeoxez w tej grze 90% fanu z jazdy jest po zmodowaniu dźwięków silników i zmiany fizyki. Bez modów jest beznadziejnie.
wczoraj zainstalowałem sobie promods'a 2.45 , zdążyłem pograć niecałą godzinę . Dzisiaj rano wjechał mi auto-update do 1.37 i promods poszedł się j... ()


@ThugLifeHeartlessHustler: jak mnie to dobija za każdym razem. Później efekt jest taki, że będziesz jeździł na wersji sprzed roku, żeby nie męczyć się znowu z całą instalacją - bo jak się w końcu zdecydujesz, to zaraz wyjdzie kolejny update ;)
Sam downgrade jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Motokatalog: ja mam mody od evr sounds. I na razie jeszcze nie są kompatybilne. Ale czekam bo naprawdę są świetnie zrobione. Ja tego nie kumam. Duże studio scs nie potrafi nagrać porządnie dźwięków silników, a jeden Ukrainiec potrafi to zrobić zajebiście.