Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Właściwie nie rozumiem dlaczego PO nie poprosiła żeby jej liderem został Sikorski. Nie jest to moja partia, ale chętnie się wypowiem. W tej platformie brakuje kogoś z jajami jako szefa. Wydaje mi się, że miałby facet spore szanse na wygraną w wyborach parlamentarnych.
#polityka
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RegularJohnny: ale ludzi to chyba tak naprawdę te ośmiorniczki nie ruszyły. Mnie osobiście ruszyły taśmy i tworzenie agencji państwowych, które nic nie robiły tylko wyciągały miliony z budżetu. Jak na przykład agencja do pracy nad elektrownią atomową. No i podatki, ciągle nowe (PiS tylko przedłuża tą tendencję), masa niepotrzebnych ministerstw, jeszcze więcej ministrów, generałów w zamrażarce, itd...

Ośmiorniczki to #!$%@?
@FiranMercury: Daleko mi do POale wydaje mi sie ze pomimo swojego hmm watpliwego poziomu KB jest mniej skompromitowana niz Radziu. Z drugiej strony wyborcy mają pamięć złotej rybki wiec roznicy duzej by nie bylo. Przy obecnej sytuacji kadrowej kazde rozwiazanie jest lepsze niz gdyby mieli postawic na froncie "Szablozębnego" Grzesia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FiranMercury: dla ciebie. i dla mnie.
wielu ludzi ruszyło że ktoś może jeść obiad za 1200 zł. No bo jak to

ale generalnie masz rację. PiS w przedostatnich wyborach szedł z hasłem że będzie inaczej niż u poprzedników, co chwyciło. Ale okazało się że jest tak samo, tylko że bardzo dobrze to ukrywają rozdawnictwem i propagandą.

Mi politycznie do PO było blisko ponad 10 lat temu, nie mówię o ludziach, tylko