Wpis z mikrobloga

#!$%@? postowanie Grafa xD A CZY TY JUŻ ZAPŁACIŁEŚ 2000ZŁ ZA PORADĘ MAJĄTKOWĄ BO NADCHODZI S-U-P-E-R K-R-Y-Z-Y-S KTÓRY ZMIECIE ŚWIAT? xDDDDD Typ jest uznawany za takiego pajaca że w środowisku praktycznie nikt nie chce z nim gadać xD Nawet Trader21 na niego napluł xD NO ALE ŚWIAT MA C-Y-F-R-O-Z-E SUPER KRYZYS NAS ZNISZCZY
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bkwas: raczej kobieca natura. Faceci mają swoje za uszami ale rzadko głębią za wygląd innych facetów (no chyba, że za wygląd uznamy szalik innego klubu piłkarskiego ;))
  • Odpowiedz
wczoraj oglądałem "The people Vs O.J Simpson" i rozmawialiśmy na podobny temat z moją różową, jak w jednym odcinku kobiety zjechały głownoprowadzacą sprawę na testach ławy przysięgłych.


Nie oceniły jej za merytoryczność, wiedzę czy inteligencję.

Oceniły wygląd i to, że jest "sukowata" chociaż to w ogóle nie miało znaczenia w sprawie.

Więc nie wyjeżdżaj z Petersonem, jak dla mnie czasem kobiety lubią zgnębić inne kobiety i tyle


@bkwas: Na przykładzie
  • Odpowiedz
@bkwas: no nie no, pisałeś wyżej o tym, że większość problemów stworzyły same kobiety, i że dzisiaj kobieta może wszystko. Do tego te zgrabne konstrukcje „facet też ma ciężko”. No ma. Tylko to nie ma nic wspólnego z tym, że kobiety nie mają de fecto równych możliwości względem mężczyzn, a seksizm i protkecjonalizm to naczelne problemy.
  • Odpowiedz