Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1625
Większość z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiała się, dlaczego ten sąsiad z góry upuszcza jakąś kulkę, która następnie toczy się po podłodze.

  • 93
  • Odpowiedz
@pingwinowa @TheMan Protip: to upadająca szklanka, która potem się turla. My sami nigdy tak tego nie odbieramy, bo moment gdy ona nam upada jest tak stresujący, że wszystkie nasze zmysły skupiają się na tym co i gdzie się wylało lub potłukło. Zauważcie, że czasem, gdy szklanka upadnie to znajdujemy ją niemały kawałek dalej (to właśnie jest dźwięk upadku i turlania, który słyszymy u sąsiada u góry).

https://www.wykop.pl/wpis/49197517
  • Odpowiedz
Osz #!$%@?, ja myślałem najpierw ze te k***y z góry maja psa i mu rzucają co wieczór metalową kulkę do zabawy.... a potem pomyślałem ze kurrrr kto daje psu metalowa kulkę do zabawy, wiec pozostałem w teorii ze ci z góry są jacyś poj....bani i się sami bawią metalowymi kulkami które im wypadają z łap...
  • Odpowiedz
  • 1
@pingwinowa mój ojciec kiedyś dostał takie metalowe kulki i drewniany stojaczek ale ten stojak był #!$%@? i te kulki zaraz wypadały jestem pewien że to badziewie jest popularne
  • Odpowiedz