Wpis z mikrobloga

Jaki monitor do grania polecacie w kwocie do 2500 zlotych? Jedyne wymaganie to 144hz oraz 27 cali albo ultrawide, ale to nie ten przedzial cenowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obecnie uzywam LG 24gm77. Zastanawialem sie nad 27GL850, opinie sa mieszane z uwagi na zla jakosc kontroli testow. Sprzet czesto byl zwracany i mozna na taki zwrot trafic.

Czy cos innego sie znajdzie? Nie musi to byc IPS ani kosztowac 2500, zalezy mi na zachowaniu stosunku cena/jakosc

#monitory #gaming #pcmasterrace
Pobierz funk - Jaki monitor do grania polecacie w kwocie do 2500 zlotych? Jedyne wymaganie to...
źródło: comment_1588611330dO5odXtkdTYGZ3AUr2UGLF.jpg
  • 4
@funk: ja testowałem sporo monitorów pod koniec zeszłego roku, kupiłem 5 sztuk zostałem przy jednym. ASUS XG32VQR nie wiem czy 32 to nie jest dla ciebie overkill, na mnie był na początku potem sie przestawiłem.

Jeżeli 27 to w kategorii 144Hz w tej chwili LG, Gigabyte IPS i ASUS z panelem VA rządzą.
Mój asus na panelu VA ma lepsze pokrycie barw Adobe i sRGB niż wiekszosc IPS, pracuje w graficznie
@funk: Kupiłem 27GL850 parę dni po premierze, nie uświadczyłem żadnych wad i jestem zadowolony z zakupu. BLB jest całkiem w porządku, bad pixeli nie ma.