Wpis z mikrobloga

Mordeczki, jak rekrutujecie jednostki? Ja robię tak, że rekrutuje szablny z czysta piechota i dopiero jak wyjdą w pole to zmianiam im szablon na już taki z artyleria i batalionami wsparcia (priorytet mam ustawiony na uzupełnianie jednostek) . Wyjątkiem są jednostki pancerne. Czy mój sposób jest bardzo noobski? Jak to robią prosi? XD
#hoi4
  • 15
Ja robię tak, że rekrutuje szablny z czysta piechota i dopiero jak wyjdą w pole to zmianiam im szablon


@GreXiu666: Co ma na celu takie rozwiązanie?
Rozumiem wystawiać dupne dywizje w czasie wojny gdy jestes w trudnej sytuacji frontowej, ale w normalnych okolicznościach nie ma to jakiegokolwiek sensu.
@GreXiu666 nie ma jakiegoś wymyślnego sposobu na wystawianie jednostek xD bylebyś nie trenował w polu jednostek z niskim wyposażeniem bo dostają mało doświadczenia i tracą więcej ekwipunku
Mordeczki, jak rekrutujecie jednostki? Ja robię tak, że rekrutuje szablny z czysta piechota i dopiero jak wyjdą w pole to zmianiam im szablon na już taki z artyleria i batalionami wsparcia (priorytet mam ustawiony na uzupełnianie jednostek) . Wyjątkiem są jednostki pancerne. Czy mój sposób jest bardzo noobski? Jak to robią prosi? XD


@GreXiu666: Tak to robią prosi. Ale nie ma najmniejszego powodu, żeby tak nie robić też z dywizjami pancernymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GreXiu666: Tak i nie. Wytrenowanie w kolejce do trained i później w polu do regular kosztuje tylko karabiny, tanie i najczęściej stare. Jeśli dopasujesz ilość personelu takiej treningowej dywizji do docelowej, tracisz minimum doświadczenia i za cenę tylko karabinów masz dywizję pancerną pomiędzy trained a regular, nie tracąc w ogóle czołgów na trening.