Wpis z mikrobloga

Uważajcie na Trading 212. Niestety przeniosłem swoje pieniądze na ich platformę i po pierwszym tygodniu zaczęły się problemy. Miałem short na UBER i ustawiony trailing stop na $0.5. W piątek wieczorem byłem już $2,5k do przodu. Minutę po zamknięciu giełdy dostałem powiadomienie, że moje pozycje zostały zamknięte, zysk $696. Okazuje się, że spread zaraz po zamknięciu giełdy wystrzelił do niecałych 2% ogólnej wartości akcji! Trwało to minutę i wystarczyło żeby zamknąć moje pozycje. Dzisiaj byłbym już $3,5k do przodu, więc straciłem ok $2,8k. Uważajcie ze stop loss i trailing stop, skoro w moim przypadku spread był 2%, to może w innym będzie 5% i wasza zyskowna pozycja odpali stop loss w sekundę.

Oczywiście zgłosiłem to do nich, ale z tego co widzę to nie zakończy się to szybko. Nikt nie odbiera telefonu, nikt nie odpisuje na maile. Na stronie pisze, że mają "Wsparcie na żywo 24/7", totalna ściema. Jak tylko będę mógł to zabieram wszystkie pieniądze i przenoszę się na IB albo Plus500.

#gielda #finanse
SheepOfWallStreet - Uważajcie na Trading 212. Niestety przeniosłem swoje pieniądze na...

źródło: comment_15885876292fVWWUL4mNYD4EoDYuD1kn.jpg

Pobierz