Wpis z mikrobloga

Gram sobie w #zelda na #nintendoswitch i w kakariko pewna pani sie mnie pyta czy dobrze władam łukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to jej mówię że jacha! Ona na to taa? To idź tam koło kapliczki są takie 4 pochodnie na wodzie postrzelaj do nich z zapalonych strzał. Jak podpalisz wszystkie to wróć do mnie. Myślę se spoczko... ide tam patrzę a te pochodnie dosyć blisko brzegu... jak bym użył ognistego miecza to przycebule na strzałach... ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak też uczyniłem! Atakami z wyskoku podpaliłem wszystkie pochodnie na wodzie i zadowolony wracam po nagrodę a Pani w sklepie mowi do mnie że nie tak sie umawialiśmy i że ją oszukałem jak jej stary, który wyszedł po kurę na rosół i nie wrócił bo woli zajmować się kurami niż ćwiczyć strzelanie z łuku! I że w ogóle niczego innego sie po mnie (facecie) nie spodziewała, z góry wiedziała że ją zawiodę jak każdy facet! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skąd ona wiedziała #!$%@? że nie użyłem strzał! #nadgra #botw #nintendo
  • 7
@Barto_: Właśnie lubię to w grach od Nintendo, że robią duże produkcje, a wychodzą z nimi często poza utarte schematy. Ten element niespodzianki już jest coraz rzadziej spotykany. Developerzy wolą tworzyć ultra-realistyczne wyglądające gry które przechodzisz na szynach a questy są do bólu wtórne i przewidywalne.

Edit: Ale chyba się to ostatnimi czasy trochę zmienia, co?
@chudzielec najlepsze jest to ze takich dialogów, których nigdy normalnie nie usłyszysz jest baaardzo wiele gadam z typem wspomniał cos o broni która przerwie mrok. No to ubieram master sword podchodzę do niego a on. Cool weapon bro whats it called? Mówię mu że to właśnie master sword. A on hah! To jakaś #!$%@? bo prawdziwa broń to master TORCH! ( ͡° ͜ʖ ͡°) że jak inaczej ma