Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie aktualną edycję? na moje początek byl całkiem wporządku a każdy kolejny "updejt" niszczył tylko grę. Pomysł ze swapami w DR to totalna porażka i całkowite rozwalenie tego trybu. Cienko działające serwery, delay lagi itp. Handicap który dość często miał taki poziom absurdu że nie można było uwierzyć w to co się dzieje i wiele wiele innych. Mimo wszystko tak do Grudnia gierka była całkiem znośna a później dramat przez co skończyłem grać.
#fut
  • 4
  • Odpowiedz
@majzter: tak jak napisałeś do grudnia było ok. Rivals to żart w tej edycji. Gram online dopiero od 19 i jakimś kozakiem nie jestem, ale w 19 grałem w 3 lidze grając od lutego. A teraz do grudnia byłem w 5.... teraz jest 7-8. Co ciekawe znacznie łatwiej wbić standardowe G3 w LW niż w poprzedniej. Może wyjątek stanowił ten weekend, ale wiadomo dużo było chętnych by w czwartek odebrać totsowe
  • Odpowiedz
@specyfik: Zgadzam się, rivals to dramat. Swapy zaburzyły całą lige. Za to LW zupełnie inny poziom. W 19 z 20razy bylem gold i 3razy gold 2, nigdy nie byłem ponizej golda. W 20 Srebro 2/3... Dwa pierwsze goldy to ostatnie 2tyg. Tydzień temu gold3 i wczoraj gold2. Poziom dużo wyższy jak dla mnie. A celem we wrześniu była chociaż jedna elita w sezonie a tu taki regres;(
  • Odpowiedz