Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim za nominacje do akcji, rękawice podjęte. Specjalne podziękowania dla Lazana za otwarcie studia w majówkową niedzielę, dzięki kumplu! Łapcie naszą gorącą szesnastkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK DO ZBIÓRKI DLA SZPITALI: CLICK

WIDEO: CLICK

Dodatkowo, dla podkręcenia zasięgów inicjatywy, ten post to również #rozdajo. Do wygrania zestaw płyt z muzyką #rap o wartości 200 PLN (dostawa przez wybrany sklep internetowy) oraz znaleziona w czeluściach magazynu ostatnia sztuka poprzedniej wersji czarnej Loży Szyderców. Losowanie przez #mirkolos, wyniki za 24h.

Dalsze nominacje:
- @m__b,
- Zbigniew Stonoga (dajcie mu znać na socialach, będzie diss na PiS),
- @ZespolmBanku,
- @orlen_lite
- Twój Stary Pijany

#wykop16challenge #hot16challenge2 #muzyka #rap #hiphop #bekazpisu #lozaszydercow
loza_szydercow - Dzięki wszystkim za nominacje do akcji, rękawice podjęte. Specjalne ...
  • 89


@loza__szydercow: Nigdy tego nie zrozumiem, ludzie nie potrafią śpiewać, to wymyślmy rap, teraz każdy może #!$%@?ć do brzdęków dzwonka, co drugie słowo to o jakimś #!$%@? czy ja to czuję? Nie nie czuję! Policję szanuję, przestrzegam prawa itd. Nie jestem zwierzęciem, które nie rozumie tego co tam rap mi miksuje! Eleo #!$%@?