Wpis z mikrobloga

@a231: bardzo dobrze. starsza nawet już myje małą i nie reaguje agresywnie na jej zaczepki, ganiaja się i bawią, śpią razem, z jednej miski potrafią zjeść ()
  • Odpowiedz
@Strangie: moja bardzo agresywnie reaguje na inne koty (była małą znadą i nie nauczyła się życia z kotami XD), marzy mi się drugi kot, ale boje się, że zrobiłaby mu krzywdę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kressska: z drugiej strony, moja znajoma przygarnęła małego kociaka i jej kilkuletnia kotka była takim dzikuskiem, że jak wyszła z domu to już więcej nie wróciła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strangie: 6 lat w lipcu skończy, rok temu miała kontakt z inną, kilkumiesięczną, bardzo przyjazną kotką, ale dostawała takiego napadu agresji, że tylko tamtej traumę zrobiła :p jak przychodził jakiś kocur pod okno to się rzucała na szybę jak szalona. Co ciekawe z psami spoko, trochę się na początku boi, ale później się z nimi bawi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Strangie: wincyj zdjęć ( ʖ̯) Moje robaki przez tydzień pierwszy się gryzły co chwilę, jednego dnia pierwszy raz zostawilismy je same, a po powrocie spały przytulone do siebie ()
  • Odpowiedz