Wpis z mikrobloga

@TheOneWhoKnocks: no tak ale przez to, że nie korzystam z innych mediów społecznościowych poza wykopem mam czasami problem ze zrozumieniem pewnych zjawisk w internecie. Szkoda byłobby się obudzić gdy takie zjawisko stanie się jakimś fenomenem (jak memy czy ice bucket challenge) a Ty dalej nie wiesz o co chodzi :-)

@Vasenka: Dzięki za konkret - ma to sens. Choć nie ukrywam że po "hot16..." spodziewałem się innych treści ( ͡
@SnowFox:

Niezmiernie głupie i infantylne jest robienie czegokolwiek, aby wspomóc zbiórkę pieniędzy celującą w ratowanie zdrowia i życia?

Jakbyś się wczytał w to co piszę, mógłbyś zauważyć że nie wiedziałem w ogóle o co w tym chodzi - także o fakt jakiś zbiórek. Staram się nie być ignorantem więc dopytuję.

@Vasenka: No ja pochodzę z generacji słuchania (za dzieciaka) 2Pac`a czy Eminema więc nie wiedziałem, że w ogóle mamy takich
@Intelektualista: Napisałeś "Nie rozumiem fenomenu" a nie "Nie rozumiem o co chodzi w". W podanym kontekście można odebrać to tak, że wiesz o co w tym chodzi, ale nie rozumiesz otoczki. Ale ok, po prostu się nie zrozumieliśmy.

Problem z tym czelenem jest taki, że ludziom przewartościowały się priorytety: rap jest dodatkiem do zbiórki, a nie na odwrót. Tajemnicą Poliszynela jest, że najlepiej uwagę tłumów przyciąga to jest chwytliwe, więc zbiórka
@SnowFox Troszkę mi się nie podoba, że mieszasz promowanie zrzutki z wyraźnym brakiem talentu jednych z najbardziej znanych nazwisk w tych kregach. Myślę, że nikt nie wyśmiewa tego czelendżu (ba, dużo osób też wpłaciło coś od siebie), bo każdy rozumie powagę sytuacji i to, że nie możemy na nasze piękne państwo liczyć. Tak jak powiedziałam, wszyscy wyśmiewają się z żałosnych potyczek raperów, którzy po pierwsze nie mają za grosz talentu, a po
@Vasenka:

Troszkę mi się nie podoba, że mieszasz promowanie zrzutki z wyraźnym brakiem talentu jednych z najbardziej znanych nazwisk w tych kregach

A gdzie tak napisałem? Bo chyba coś przegapiłem.

Myślę, że nikt nie wyśmiewa tego czelendżu

Prosz

Mam w poważanie Bedoesów i tą całą resztę, Klo Cuch z Norbim zjedli całą resztę na śniadanie.
@SnowFox Wpłaciła przy tym kasę? Wpłaciła. Więc chyba teoretycznie wszystko ok - popajacowała sobie przed mikrofonem i przekazala hajs. Przecież o to chodzi.
Wykonania nie komentuje, bo nie o to chodzi i zresztą mam brak słów na tej cringowy występ XD