Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy mają ból, że osoby nie nominowane nagrywają materiały. Cel jest szczytny, to dobrze że youtuberzy z ponad milionowymi zasięgami same tworzą i nominują kolejne osoby samemu nie będąc nominowanymi?
W końcu najważniejsze, że można pomóc a dla niektórych to rap serious business, hurr durr co ten Gonciasz tu robi (°°
#hot16challenge #hot16challenge2 #niepopularnaopinia
  • 21
@seraph88: Gonciarz nie podpiął się pod hot16, i choć go nie lubię za bardzo, to spoko, niech sobie robi takie rzeczy. ale najgorzej jak w karcie na czasie widzę jakiegoś karolka tylko dlatego, że dodał tag hot16 i może ktoś automatycznie kliknął bo myślał że to karolak
@Prozdrowotny:
@seraph88: icebucketchallenge przecież miało ci zasymulować przez chwilę co czują ludzie ze stwardnieniem rozsianym i jednocześnie wpłacało się pieniądze na walkę z tą chorobą, ale taki tłuk jak ty nie sprawdzi i napisze
@seraph88: lepiej działać
Np samemu wpłacić dobry kwit albo powiedzieć o zbiórce na swoim zwykłym filmie który i tak te jutuberzyny by zrobiły, a nie się #!$%@?ć bez nominacji w coś co jest na fali i im podbije zasięgi
Wyłącznie atencyjna zagrywka i nawet z tym #!$%@? nie handluj
@Eoon: dało im to nawet to że teraz o tym piszemy
To jest ten hype dzieciaku o który się biją te wszystkie frizy i ta cała pajacerka
Obejrzałeś minutowy film
Zostaw łapeczke w górę
I subika na kanale
I ogladaj mnie wiecej żebym zarabiał z reklam i z dili ze sponsorami
Czysto atencyjna zagrywka to jest stary
Jeszcze pod cynicznym płaszczykiem p0magania w walce z chorobą
@bezbek303 Przyrost subow, procent lapek nie rozni sie w ogole xD Kolejne filmy beda notowaly takie same wyniki jak poprzednie. Masz srogie urojenia.
@Eoon: a to nie jest tak, że przyrost subów to właściciel kabału sobie sprawdza w statystykach ? I nawet jakbys codziennie monitorował stan subskrybentów jutubera X to nie wiesz ile doszlo subów w danym czasie a ile odeszło bo widxisz tylko ich ilość? Łapki to nawet nie wiem jak dokładnie działają w tych algorytmach. Chodzi o zrobiebie szumu wokół siebie czego nie zauważysz po jednym filmie albo po ilości subów w
@bezbek303 Tak zostałem zlapany, że nie zmienilo to niczego, kanalu Gonciarza nie odpale przez kolejne pol roku. To jest ten mityczny zysk? Nie masz zadnego pojęcia o tej branzy a tyle #!$%@?. Dlaczego? Ludzie którzy maja gowniana wiedzę w tym temacie powinni siedzieć cicho.
@Eoon: oho
Widzę mamy do czynienia z eksperte w branży XD
I na tysiąc procent każdy nie odpali żadnego filmy gonciarza przez następne pół roku, no nie?
Próba badawcza w postaci mirka Eoon daje nam wiarygodny obraz wszytkich którzy zobaczyli brzydka16, a nie oglądają regularnie gonciarza
A tak wgle to zeszliśmy z tematu trochę chyba, bo nie dałeś mi żadnego kontrargumentu, że to nie była czysto atencyjna zagrywka