Wpis z mikrobloga

To chyba Hołownia. Biedroń trochę mi śmierdzi, mimo największej zbieżności poglądów nie sądzę, żeby czystym i krystalicznym kandydatem, m.in. nie chciał się przyznać do źródeł finansowania Wiosny. Jakoś tak nie wzbudza zaufania. A Hołownię obserwuję od pewnego czasu i póki co jakoś nie widziałem żadnej większej wpadki. Toteż chyba będzie moim typem.
#wyboryprezydenckie2020 #latarnikwyborczy #wybory #polska
Pobierz P.....r - To chyba Hołownia. Biedroń trochę mi śmierdzi, mimo największej zbieżności ...
źródło: comment_1588500446nzrIf0eH0qHVR0aXEO7Hdr.jpg
  • 17
@KobertRubica: Pod względem poglądów jej, jak i całej PO, to jest mi dość blisko. A, to że nie potrafi przekazać ich werbalnie w sensowny sposób, no i defakto rezygnuje z udziału w wyborach, sprawia, że nawet nie biorę pod uwagę głosowania na nią. Chyba, że w 2. turze, co, wydaje mi się, jest niemożliwe.
@Piz-dur Prawda jest taka że ciężko kogoś wybrać. Duda, oczywiste względy nie, Kidawa? Prowadzi kampania w taki sposób jakby ktoś kto jej doradza był niespełna rozumu. Biedron? Zaczął prowadzić kampanie chamstwa i ataków na kandydatów, zero merytoryki w dyskusji. Holowania? Głosi sam populizm, mała merytoryka. Kosiniak? Meh, całe PSL śmierdzi mi bycie sprzedajnymi dla korzyści, od zawsze. Bosak? Najwięcej merytoryki, ale zaś niektore poglądy.. I bądź tu mądry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piz-dur:

czystym i krystalicznym kandydatem

A Hołownia nim jest? Po samej aktywności mediów i w jaki sposób go promują, coś mi mocno nie pasuje z jego kandydaturą.
@KobertRubica: Z tym Bosakiem i merytoryką to bym się wstrzymał. Ładnie to pokazał "występ" Sikorskiego w jednym z ostatnich wywiadów Bosaka, gdzie obnażył swoją niewiedzę na temat działania UE. Również jego "merytoryczne" wypowiedzi na tematy społeczne zostawiają wiele do życzenia. Aczkolwiek potrafi się zaprezentować, co Duda też potrafił i wyszło mu na korzyść, dopóki jeszcze nie miał na swoim koncie ogromnej ilości porażek. Teraz się boi wyskoczyć na debatę, bo każdy
@Gumaa: Hołownia nie pluje jadem, Biedroń odwrotnie. Może przesadziłem z czystością i krystalicznością, ale chodzi mi o to, że Biedroń, mimo zbieżnych poglądów z moimi, ma już historię i to niezbyt ciekawą. Do tego osatnia debata pokazała, że facet nie ma za dużo konkretów do powiedzenia.
@Piz-dur Mi jako osobie która ma centralne poglądy, ale ku skłonnościach prawicowych nie podoba się żadna kandydatura, ale na obecną chwilę jestem w stanie zaryzykować i skłonić się ku zagłosowaniu na właśnie posła Bosaka, nie nie jestem kucem, szanuje poglądy innych i tego samego oczekuje, pozdrawiam.
@Piz-dur nie twierdzę że pluje jadem, ale głosi populizm, chce przypodobać się wszystkim, myślę że głosi poglądy których sam nie wyznaje, patrząc jedynie na słupki sondażowe. Myslisz że Bosak nie mógłby pójść tą drogą i zaprzestać głoszenia mocno prawicowych i antyeuropejskich poglądów. Mógłby. Przyniosło by to korzyści? Myślę że tak. Ale czy to nie mija się z celem?
@KobertRubica: Każdy głosi populizm przed wyborami. To normalne. Każdy tym populizmem chce trafić do swojej grupy. Inną grupę wybrał Hołownia, inną Bosak. Nikt z nas nie wie, co będzie jak faktycznie którykolwiek z kandydatów zostanie prezydentem. Ja podałem przykład Macedonii, gdzie przejechali się na narodowcach całkiem niedawno, dlatego nie ufam grupie polityków skierowanej w stronę nacjonalistyczną. Oprócz tego, spójrz na przykład na PiS kiedyś i teraz - Kaczyńscy będąc w opozycji