Wpis z mikrobloga

Wykop - miejsce, gdzie ludzie wykopuja znaleziska na podstawie tytulu oraz opisu bez przeczytania artykuly. To tylko mnie utwierdza, ze ludzie zwyczajnie chca byc w oblezonej twierdzy i uwazac, ze caly czas sa atakowani przez innych, tych nienormalnych (w tym wypadku w ogromnej liczbie komentarzy bylo to akurat "lewactwo"). Znalezisko mowilo totalnie o czym innym, zas sam autor znaleziska uzyl slowa "race" jako rasa, zamiast w poprawnym konteksie "wyscig" ¯\_(ツ)_/¯

Zalosne, ze @fozolif (autor tego znaleziska) tak manipuluje ludzmi tworzac fake newsy i napedzajac ludzi takimi tresciami.

#fakenews #uk #europa #rasizm
Pobierz Zhukov - Wykop - miejsce, gdzie ludzie wykopuja znaleziska na podstawie tytulu oraz o...
źródło: comment_1588492537WLCV9kfZusUeE8OVHsKwwJ.jpg
  • 15
@Qlien @Cumulonimbus @Zhukov
wspaniale, ze @moderacja usunela znalezisko i nawet zbanowala autora.
Czego jednak nie rozumiem, to faktu, ze przy okazji @moderacja ocenzurowala moj komentarz, ktory jako jeden z pierwszych wskazywal na manipulację.
Chce tylko zwrocic uwage, ze zostalem z trzema powiadomieniami,ktorych nie moge odczytac,co mnie denerwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@push3k-pro

Link do znakeziska xD
Pobierz g.....e - @Qlien @Cumulonimbus @Zhukov 
wspaniale, ze @moderacja usunela znalezisko ...
źródło: comment_1588498348hSr2QGWutayrHtHCRnUdpz.jpg
Główna to już od jakiegoś czasu w większości urojenia prawakoidalne. Nienawiść do nauki, kult ignorancji i minusowanie wszystkiego czego nie ogarnia chłopski rozum. Poziom onetu po prostu


@Xenomorph_uk: zgadzam sie. Trzeba tylko pamietac, ze UK to w koncu najwiekszy europejski kalifat i gdybym nie mieszkal w UK i przegladal tylko Wykop to by moze faktycznie bym w to uwierzyl ( ͡° ͜ʖ ͡°) w koncu niezliczona liczba
@giocarte w aplikacji masz kropkę symbolizującą, że ma się jakieś powiadomienie, np, że ktoś odpowiedział na Twój komentarz. Ktoś mi odpisał w tamtym wykopie i przez to, że został on usunięty nie mogę wejść w komentarz i ta kropka cały czas mi wisi ¯_(ツ)_/¯
@Zhukov:

Wydaje mi sie, ze to jest inne znalezisko :P inny autor


True dat , dzieki( ͡° ͜ʖ ͡°)

ze UK to w koncu najwiekszy europejski kalifat i gdybym nie mieszkal w UK i przegladal tylko Wykop to by moze faktycznie bym w to uwierzyl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To ciekawe,bo ja tez nieustannie dowiaduje sie z wykopu,ze Niemcy staja sie krajem islamskim