Wpis z mikrobloga

Wykop - miejsce, gdzie ludzie wykopuja znaleziska na podstawie tytulu oraz opisu bez przeczytania artykuly. To tylko mnie utwierdza, ze ludzie zwyczajnie chca byc w oblezonej twierdzy i uwazac, ze caly czas sa atakowani przez innych, tych nienormalnych (w tym wypadku w ogromnej liczbie komentarzy bylo to akurat "lewactwo"). Znalezisko mowilo totalnie o czym innym, zas sam autor znaleziska uzyl slowa "race" jako rasa, zamiast w poprawnym konteksie "wyscig" ¯\_(ツ)_/¯

Zalosne, ze @fozolif (autor tego znaleziska) tak manipuluje ludzmi tworzac fake newsy i napedzajac ludzi takimi tresciami.

#fakenews #uk #europa #rasizm
Zhukov - Wykop - miejsce, gdzie ludzie wykopuja znaleziska na podstawie tytulu oraz o...

źródło: comment_1588492537WLCV9kfZusUeE8OVHsKwwJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zhukov: Główna to już od jakiegoś czasu w większości urojenia prawakoidalne. Nienawiść do nauki, kult ignorancji i minusowanie wszystkiego czego nie ogarnia chłopski rozum. Poziom onetu po prostu
  • Odpowiedz
Główna to już od jakiegoś czasu w większości urojenia prawakoidalne. Nienawiść do nauki, kult ignorancji i minusowanie wszystkiego czego nie ogarnia chłopski rozum. Poziom onetu po prostu


@Xenomorph_uk: zgadzam sie. Trzeba tylko pamietac, ze UK to w koncu najwiekszy europejski kalifat i gdybym nie mieszkal w UK i przegladal tylko Wykop to by moze faktycznie bym w to uwierzyl ( ͡° ͜ʖ ͡°) w koncu niezliczona liczba wykopalisk na ten temat cos o tym swiadczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak swoja droga to o oblezonej twierdzy i o pomylce slow rasa i wyscig to chyba z mojego komentarza wziales, bo dokladnie o tym pisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@giocarte: Dokladnie, nie wiedzialem jak Ciebie znalezc jako autora tamtego komentarza - dzieki za info i chyle
  • Odpowiedz
@giocarte w aplikacji masz kropkę symbolizującą, że ma się jakieś powiadomienie, np, że ktoś odpowiedział na Twój komentarz. Ktoś mi odpisał w tamtym wykopie i przez to, że został on usunięty nie mogę wejść w komentarz i ta kropka cały czas mi wisi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz