Wpis z mikrobloga

Jeżeli są wśród Was tacy, którzy chcieliby zacząć przygodę z #filozofia, ale nie wiedzą, jak to zrobić, to... Nie, jak dotąd nie sporządziłem jeszcze listy książek, od których powinno się zacząć. Ułożyłem natomiast listę lektur, których bezwzględnie należy unikać, no chyba, że w swoim życiu chcecie przeczytać dwie książki z filozofii - pierwszą i ostatnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odcinek o polecanych pozycjach też będzie, ale później. Na razie filozoficzne kosiory, których lektura grozi rwaniem włosów z głowy (jak widać po mnie - skutecznym) i zwichnięciem szczęki od ziewania.

#nauka #youtube #tworczoscwlasna #panodfilozofii no i motzno #pokazmorde
J.....0 - Jeżeli są wśród Was tacy, którzy chcieliby zacząć przygodę z #filozofia, al...
  • 12
  • Odpowiedz
@Reyqqp: @pr0lame: @Rodion_Romanowicz: Odcinek o stricte filozoficznych książkach, które czyta się jak dobrą powieść - choć od których niekoniecznie trzeba zaczynać - jest już nagrany i pojawi się na kanale 30 maja. Oczywiście wrzucę i zawołam! Sporo jest już na naszym rynku książek popularyzujących filozofię. Na moim kanale polecam m.in. Lekcję filozofii Łukasza Henela. Rzadko zdarza się, żeby książka dla nastolatków nie upraszczała filozofii: a ta
  • Odpowiedz