Wpis z mikrobloga

#warcraft #warcraft3 #blizzard #warcraftreforged #gry
Cześć Mirki.
Mam pytanie dotyczące zakupu Warcraft reforged. Czy dalej jest to taki syf czy coś poprawili ? Czy dużo ludzi gra? Głównie lubię grać w customowe mapy. Czy oprócz reforged jest dalej stara wersja gry oficjalna blizzardowa? Jak tak to jak kupię reforged to on zawiera też stara wersję gry, coś czytałem takiego chyba? Cena sporą jak za odgrzewany kotlet dlatego pytam o to.
  • 6
@Gaelwyn: Nie do końca - da się legalnie grać w klasycznego Warcraft 3. Trzeba tylko pobrać z battle.net wersje PTR, który jest ostatnią wersją Warcrafta 3. Więc jest zawsze to.

@renifrey: Mimo patchów, to reforge jest nadal taką grą, od której grania w nią chce mi się płakać. Normalnie nadal czuć to co czuł Don Cornelone w Ojcu Chrzęstnym jak oglądał zmasakrowane zwłoki swojego syna :(
@renifrey: Scena żyje i ma sie dobrze, gramy na patchu ostatnim przez klienta reforged ale uzywajac klasycznej grafiki. Nie wielu funkcjonalnosci w rodzaju kanalow, profili, klanów i... laddera, ale gość zrobił system, który na działa na zasadzie własnych gier i paruje ze sobą przeciwników zgromadzonych w ligach (w oparciu o system znany ze starcrafta - https://w3champions.com/Rankings). Wszystko odbywa sie z poziomu gry, instalujac jego ladder dostajesz dodatkowe okno (nakładkę na klient)