Wpis z mikrobloga

Poznałem fajna #plodnajulka dobrze sie dogadywalismy gadaliśmy dużo przez tel i był plan się spotkać po kwarantannie,nawet okazało się ze jej się podobałem całe liceum ale bała się zagadać,ale oczywiście się nacpalem #!$%@? poryłem się miałem różne myśli i postanowiłem z nią urwać kontakt nie wiem czemu wiec usunąłem ja ze znaj na fb na snapie i tak to właśnie jest wole skupić się na pracy za 3k (dobrze ze mieszkanie za darmo bo bym biedował) graniu w gry o II wojnie światowej i cs
Jestem tak #!$%@? ze to się w głowie nie mieści
#przegryw #depresja #incel #blackpill ##!$%@?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 3
@Flutter_M_Shydale: Wiem ze lubią tylko ja jestem patologicznym śmieciem który powinien zostać poddany utylizacji i szkoda żeby taka dobra grzeczna dziewczyna marnowała na mnie swój cenny czas
  • Odpowiedz
  • 1
Moje największe marzenie to żeby w Polsce była legalna eutanazja dla każdego tak powinno być w wolnym państwie
  • Odpowiedz
  • 3
@Flutter_M_Shydale: Praca która załatwił mi ojciec i której nienawidzę,dach nad głowa ma każdy z tego tagu i jakieś dziewczyny czyli jedna na stałe za która bardzo tęsknie i ze 2 które #!$%@? mnie na kasę
  • Odpowiedz
  • 3
@Flutter_M_Shydale: Wszystko będzie #!$%@?,jestem już od dawna oswojony z myślą ze skończę jak wszyscy moi „koledzy” (jeżeli nie ma skąd wziąć prądu to nawet nie wychodzimy:25-40 lat brak dziewczyny gowno praca i cały hajs na melanż
  • Odpowiedz