Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, różowe, wiem że nie jesteśmy jako płeć idealni, ale w sumie, miałbym do was ogromną prośbę.

Tło: 8 dni temu, miałem operację usunięcia stulejki. Zabieg przebiegł bezproblemowo. Jeżeli będzie wola, to opiszę jak to wygląda, czy boli (tak 2.5/10), i tak dalej. Obecnie jestem w lekkim dołku psychicznym, głownie przez wariujące libido, którego nie mogę rozładować w żaden sposób do co najmniej 21 maja. Posiadam różową, raczej cichą i spokojną, w zdrowym związku, w którym się szanujemy.

Problem: W związku z wariującym libido, ciągle mi się chcę, mam lubieżne myśli związane z różową, i tak dalej. Normalnie, rozładowałbym sobie nadmiar napięcia sam (tak, my mamy częściej ochotę niż wy, i jest to normalne), jednak obecnie w tej materii nic nie mogę. W związku z tym, poczucie własnej wartości, również zaczyna szaleć. Nie odpisała mi 15 minut? Pewnie jestem zbyt namolny, ma ważniejsze zajęcia i tak dalej. Odpisała mi 2 słowami - pewnie chce mnie spławić. Rzecz jasna, to moja psychika mi płata figle, i kiedy wrócę do normalnego pożycia, wszystko się wyrówna, a jej zachowanie nie odbiega od normy.

O co proszę: Jeżeli, kiedyś wasz niebieski, z którym jesteście szczęśliwe, będzie przechodził podobny zabieg, lub będzie mieć dołek psychiczny to proszę, z własnej autopsji. Okażcie mu atencję, wsparcie. Nie mówię że macie być jego laleczką na jego zachcianki co mu rozkłada nogi (między innymi dlatego że przez jakieś 4-5 tygodni nie będzie mógł wykorzystać tego, a jak nie wytrzyma to może mieć potem problemy zdrowotne dłużej). Ale okażcie mu ciepło, wsparcie. Powiedzcie mu bez powodu, że go kochacie, a jeżeli będzie znana +/- data, w której będzie mógł normalne życie erotyczne prowadzić, to powiedzcie mu co jakiś czas, jak zacznie ten temat, że nie możecie się doczekać. Może zróbcie jakieś łóżkowe zakupy, by ten pierwszy pełnoprawny raz, mógł być wyjątkowy. Pamiętajcie, że wówczas męska duma jest wyjątkowo krucha.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #stulejka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
źródło: comment_1588352351uIz3xZ75HTXnfUbl35EZ7C.jpg
  • 8