Wpis z mikrobloga

Zebralem wczoraj troche plusow na tagu i od wczoraj tez liczba paczek mi urosla. Wieczorem zrobilem maly przelew dla reniferow , otworzylem 8 pak po 25k za pointsy na ps4 i wypadl pique tots. Lacznie z gruzem wpadlo ~300k . Paczek jest jak na zdjeciu 177 , zbieralem przez poltorej tygodnia. Laczna wartosc paczek przekracza 2.5 mln coinsow. Okolo 40 jest niewymiennych. Z takich lepszych to mam pake za 125k , 5x 50k , 9x mega paka , 5x 45k , 10x pilkarzy 25k i wiele wiele innych. Wiem ze pewnie dupa bedzie , ale jak mam zakladac jakis cel to chcialbym z niewymiennych miec pare wysokich ovr by sbc o ikone tanio zrobic. A z wymiennych kazdy wynik ponizej miliona coinsow to bedzie dramat i wywalam fife. Z marzen to potrzebowal bym Van Djika , ale to nie dla biedaka cebulaka , tylko dla pana to xdd

O 19 na 99.99% wywali serwery , wiec jak tylko naprawią to zaczne otwierac paczki i kazdy walkout bede wrzucac na bierzaco w komentarzach. Takze jak kogos interesuje co mi wypadnie to niech wroci do tego posta najlepiej po 20. #fut
kurak2301 - Zebralem wczoraj troche plusow na tagu i od wczoraj tez liczba paczek mi ...

źródło: comment_1588349881h1IfvHJS23xl1nZk1CkU50.jpg

Pobierz
  • 17
  • 0
@NavyWolf robilem sbc ligowe , stad tak duzo paczek. Do tego z 40 paczek doszlo z draftow.
@AndzejGolara jeszcze nie , wczoraj polazlem spac . Dzis posprzedaje grajkow i zobacze ile hajsu wyjdzie. Tam mam prawie 1000 kart pilkarzy na sprzedaz , plus do tego zmiany pozycji , style gry etc . Moze pod milion coins sie zakrece