Wpis z mikrobloga

co ja właśnie odkryłem, to ja nawet nie...
u mnie w technikum w klasie równoległej była taka dziewczyna, turbo-szara myszka, totalna introwertyczka która zawsze na przerwach siedziała sama i malowała w swoim notatniku jakieś dziwne, psychodeliczne obrazy. kiedy na długiej przerwie wszystkie normiki chodziły na dwór lub do kibla zapalić albo do okolicznego sklepu po energetyki i czipsy to często na całym korytarzu zostawaliśmy tylko ja i ona. strasznie się w niej przez te #!$%@? 4 lata podkochiwałem, ale nigdy do niej nie zagadałem. kiedy podpytałem o nią takiego typa który jest jej sąsiadem i on stwierdził, że "jest #!$%@?ęta i cały dzień siedzi sama w domu", to wtedy już wiedziałem że jest ona dla mnie stworzona, niestety nigdy z nią nie zamieniłem ani słowa, pamiętam tylko, że jak raz na apelu było obok mnie wolne miejsce, to ona wolała usiąść kilka rzędów dalej sama niż ze mną.

technikum się skończyło, przed chwilą szukałem materiałów do pobłogosławienia druida i sobie o niej przypomniałem, wbiłem na jej profil na fb i mnie #!$%@? zamurowało. najpierw rzuciło mi się w oczy, że jest ZARĘCZONA z jakimś typem, #!$%@? 21 lat i już zaręczona! scrolluje dalej na dół i zamurowało mnie jeszcze bardziej, miała nawstawiane pełno zdjęć z jakichś dyskotek i imprez jak #!$%@? i w praktycznie półnagim stroju sobie tańczy na #!$%@? parkiecie. ja pier dole... nie mogłem uwierzyć, że to ta sama osoba i to tylko przez te niecałe dwa lata od zakończenia szkoły. ona zdążyła się wyszaleć, a teraz na stałe związała się z jakimś fagasem. kiedy nawet największe #!$%@? z czasów szkolnych układają sobie życie, ja z miesiąca na miesiąc mam #!$%@? w życiu jeszcze bardziej. coś we mnie pękło, nie wytrzymam tego dłużej...
wiem, że i tak prawdopodobnie nigdy bym z nią nie był i nigdy pewnie by nawet na mnie nie spojrzała (tym bardziej, że nie zrobiła tego przez całą szkołe) no ale #!$%@?... to boli... ()
#przegryw #depresja #zalesie
  • 18
@Gringo44: no niby racja, trzeba mieć #!$%@?, ale jednak akurat do niej coś czułem, całe technikum do niej wzdychałem i mi jednak smutno z tego powodu i akurat w tym wypadku ciężko mieć na to tak po prostu #!$%@? ()
@LittleStulej: a czy ja mam o coś pretensję do niej? po prostu jest mi przykro, przecież pisałem o tym. jednak byłem w niej zabujany przez te 4 lata i chyba mogę czuć smutek i zszokowanie oraz frustrację, że mi się nie udało jej mieć. to ty musisz nie mieć empatii skoro tego nie rozumiesz.

@Eugeniusz_Zua: no kobietom zawsze jest łatwiej, ale jednak po niej bądź co bądź bym się tego
@Mystoo Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to wszystko mogło się zupełnie inaczej potoczyć? Gdybyś tylko do niej raz zagadał, a najlepiej na początku, to możliwe że byś ja sobie do tej pory wytresował i byście szaleli razem. Ale no cóż, ona jest z typem w związku zaręczona, a ty dalej dbasz o to czy wjedzie jakiś nowy filmik z Eve Elfie na ph ¯_(ツ)_/¯
@Mystoo Ale jakie ułożenie życia? Sam mówisz, że wstawia takie zdjęcia, więc raczej się stoczyła, a zaręczona może bo wpadka, albo z jakimś betą rogaczem co jej na to pozwala, albo może robi to samo. Serio chcesz się z kimś takim porównywać?