Wpis z mikrobloga

Hej, mam takie lamerskie pytanie odnośnie #google #googlehome #inteligentnydom - co mi daje zakup Google Home podczas gdy mam TV z androidem w dwóch pokojach w których mógłbym postawić urządzenie Home oraz telefony z Androidem?

Czy działanie assistanta na innych urządzeniach Google różni się czymś od tego co oferuje samo Google Home?
  • 9
@theqkash: mam TV z Androidem, asystentem i pilot z mikrofonem i nie obsługuje mi to w sumie niczego ze światłami i muzyką na innych urządzeniach włącznie. Jeśli Tobie to wszystko działa to widocznie nie ma sensu zakup Home.
@wysuszony dzięki za odpowiedź

Jest tak: dopiero zaczynam zabawę, po prostu zastanawiam się czy potrzebny mi kolejny tego typu element do wprowadzania instalacji Smart jeśli mam dużo innych urządzeń od wujka Google
@theqkash: ja mam w kazdym pokoju i jest o tyle spoko ze w kazdym miejscu mnie slyszy bez krzyczenia, polecam. Dorzucilbym tez do lazienek, ale troche sie obawiam czy dobrze by to znosilo wilgoc. Google home w porownaniu do TV jest o tyle fajne ze zawsze jest aktywne, wiec do kontroli swiatel zloto
@theqkash: z android tv raczej Ci nic nie będzie działać. Jak mu każę puścić odkurzacz, to mi filmy na jutube znajduje. Do sterowania domem, to albo telefon, albo głośnik (ale wtedy tylko po angielsku).