Wpis z mikrobloga

Gram sobie w #northgard i w sumie fajna gra, ale przeszkadza mi to zaniżanie dynamiki gry. typu ograniczenie ilości budynków na obszarze, ubogie surowce, bardzo powolny przyrost populacji. Większość czasu muszę czekać na coś, żeby móc dalej rozwijać osadę i nie daj bóg, żeby zabili mi jakiegoś mieszkańca
#gry #steam #pcmasterrace
  • 18
  • Odpowiedz
@Gviazdor: gierka ogolnie spoko, przypominala mi troche Settlersy. Ukonczylem, ale potem jak gralem jakies normalne gry to komp cos hamskiego cheatował (juz zapomnialem co to bylo dokladnie) to sie wkurzylem troche.
  • Odpowiedz
@Gviazdor: jak graliśmy 4vs4 to w pewnym momencie olewaliśmy "ekonomie" i naparzaliśmy wojskiem, ale fakt w early game przydałby się większy speed
  • Odpowiedz
@saw24: @guest: mnie wkurzają bugi typu. kolonizuje obszar z rybami/zwierzętami/polami a i tak nie moge postawić tam farmy/rybaka/łowcy, zaczynam grę od nowa i nagle mogę ¯\_(ツ)_/¯
do tego wiele losowych map jest słabo zbalansowana, np w najbliższej okolicy ratusza jest tylko 1 obszar dostarczający żywność, a innym razem są 2 z czego na 1 z nich są np ryby i pola więc żarcia masz więcej niżpotrzebujesz
  • Odpowiedz
@Gviazdor: nie, chodzi o ryby, jak masz jezioro to nie zawsze możesz ich używać, jak jest pole uprawne i jelenie to możesz. no chyba że grasz w jakiś tryb fabularny to nie wiem, bo nie grałem w to
  • Odpowiedz
@guest: nie rozumiem co to znaczy ze nie moge uzywac. Dla mnie to jest najzwyklejszy bug jesli mam skolonizowany teren na którym są ryby/zwierzęta/polauprawne a nie moge postawić budynku który będzie zbierać jedzenie.
  • Odpowiedz
@guest: co mam rozpoczynac iles gier od nowa az trafie na buga? XD
mowie ci ze mimo ze mam surowce(drewno) i obszar do pozyskiwania danego typu zywnosci to nie moge postawic budynku, jest na szaro tak jakbym nie spełniał warunków i jedyną opcją wtedy jest rozpoczęcie nowej gry ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz